Od czerwca 2016 nasz zespół metodyków i lektorów-trenerów ma przyjemność rozwijać się i doskonalić w ramach programu ERASMUS+ (mobilność edukacyjna, mobilność kadry edukacji dorosłych) w zakresie wdrażania technologii informacyjno-komunikacyjnych na lekcjach języków obcych. 

Nowy wymiar kształcenia językowego w LANG LTC

Nasz projekt nosi nazwę: Nowy wymiar kształcenia językowego w LANG LTC i jest oparty na nowoczesnych technologiach, które mają pomóc w dostosowaniu się branży szkoleń językowych do potrzeb rynku pracy.

Nowy wymiar kształcenia językowego odpowiada na nasze potrzeby w zakresie:

 1. Doskonalenia metodyków i nauczycieli w zakresie SKUTECZNEGO i PROFESJONALNEGO wykorzystania i wdrażania technologii na zajęciach języków obcych zgodnie z najnowszymi trendami światowymi i najbardziej zaawansowanymi narzędziami.
 2. Jakościowego rozwoju szkoleń językowych LANG LTC oferowanych dla firm i instytucji z wykorzystaniem potencjału technologii.
 3. Rozwijania nowej jakości kursów językowych dla dorosłych w ramach szkoły językowej w Warszawie (uruchomienie indywidualnych i grupowych kursów online z zastosowaniem TIK).
 4. Potrzeby wykształcenia grupy ekspertów w dziedzinie stosowania technologii w procesie nauczania osób dorosłych, tak by mogli w sposób kaskadowy szkolić dedykowaną grupę nauczycieli z zakresu objętego projektem oraz aby mogli pełnić funkcję liderów w projektach wspierających trenerów w Polsce i poza jej granicami.
 5. W ramach praktycznych części szkoleń chcemy propagować stosowanie najnowszych technologii w celu podniesienia efektywności nauczania.
 6. Poszerzenia oferty zajęć LANG realizowanych w oparciu o technologie, tak aby dać możliwość oferowania kształcenia językowego w formach wirtualnych klas, webinariów, pracy na platformach, wykorzystania forów społecznościowych.
 7. Technologie i nauczanie online pozwolą nam na zerwanie z dysproporcją w szansach na aktywność zawodową lektorów w dużych ośrodkach miejskich i małych miejscowościach.

Spodziewane efekty szkoleń, którymi będziemy się dzielić:

 1. Nabycie specjalistycznych umiejętności w zakresie posługiwania się TIK w specyficznym zakresie działalności dydaktycznej, tj. w nauczaniu języków obcych osób dorosłych: znajomość narzędzi, umiejętność planowania zajęć, dobierania i tworzenie własnych materiałów dydaktycznych, ocena efektywności zajęć, zarządzania własnym warsztatem, zwiększenia mobilności nauczycieli i kursantów.
 2. Stworzenie wytycznych do planowania i przeprowadzania zajęć opartych na użyciu technologii informacyjno-komunikacyjnych.
 3. Opracowanie programów nauczania dla kursów prowadzonych w formule online.
 4. Edukacja lektorów prowadzących zajęcia dla pracowników firm i instytucji – klientów LANG LTC w zakresie włączania technologii TIK do zajęć językowych lub całkowitego opierania formuły zajęć na nośnikach technologii informacyjno-komunikacyjnych.
 5. Monitoring pracy lektorów LANG LTC w zakresie pracy w oparciu o technologie informacyjno-komunikacyjne.
 6. Współpraca z instytucjami partnerskimi w kraju i na świecie w celu wymiany doświadczeń w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji językowej.
Projekt ERASMUS + to dwuletni okres kształcenia się, wypracowywania nowych rozwiązań i dzielenia się. To nowy początek, który daje nam możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia partnerów zagranicznych i wdrażania ich u nas.

JEŚLI CHCESZ SKORZYSTAĆ Z NASZEJ WIEDZY I DOŚWIADCZENIA i ZOSTAĆ NASZYM PARTNEREM:


 Napisz do nas

Spotkaj nas na naszym  

Korzystaj z naszych POMYSŁÓW NA LEKCJE
 

Dołącz do konferencji
 

Znajdż nas na
 


Lang LTC to szkoła językowa w Warszawie, szkolenia językowe dla firm w całej Polsce, tłumaczenia, audyty językowe, egzaminy Cambridge English, kursy językowe za granicą i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

Języków obcych uczymy od 25 lat. Nasze kursy językowe wybierają osoby, które chcą się nauczyć języka, a nie tylko uczestniczyć w kursie językowym. Jesteśmy szkołą językową, która nieustannie się rozwija, uczestniczy w budowaniu standardów i kompleksowej obsłudze projektów językowych. 

Uczymy języków obcych w naszej szkole językowej w Warszawie, ale też prowadzimy szkolenia językowe dla firm w całej Polsce. Realizujemy wiele projektów związanych z nauką języka. Część naszej oferty językowej dla firm stanowią tłumaczenia, audyty językowe. Naszą pasją jest metodyka nauczania języków obcych. Mamy nawet własny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, w którym kształcimy anglistów i nauczycieli innych języków.

Według nas nauka języka obcego powinna być kompleksowa i skuteczna, dlatego oferujemy także możliwość szlifowania języka na kursach językowych za granicą oraz weryfikację poziomu językowego przy pomocy egzaminów Cambridge English. Co roku coraz więcej osób zdaje w naszym centrum egzaminacyjnym egzaminy FCE, CAE, CPE i in.
 
Przeczytaj "Co nas wyróżnia".

Zapraszamy również do innych podstron Spacer po szkoleZnak jakościGaleriaZespółPartnerzyOpinie klientówPraca.

Szkoła językowa w Warszawie

Jeśli chcesz uczyć się angielskiego w Warszawie, nasza szkoła językowa to przyjazne miejsce, które czeka na Ciebie. Proponujemy Ci naukę angielskiego w małych grupach. Zapraszamy na kursy przygotowujące do egzaminów FCE, CAE i CPE. Jeśli chcesz uczyć się języka na kursie indywidualnym, nauczymy cię angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego i każdego innego języka obcego, o którym zamarzysz. 
przeczytaj więcej

Szkolenia językowe dla firm

Uczymy w firmach angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i wielu innych języków obcych. Na naszych kursach językowych w Warszawie i w całej Polsce uczą się ministrowie, prezesi, dyrektorzy i pracownicy najlepszych polskich i zagranicznych firm i instytucji. Oferujemy też audyty językowe, tłumaczenia, egzaminy Cambridge, kursy językowe za granicą, kursy językowe online na platformach i z lektorem oraz szkolenia blended learning.
przeczytaj więcej

Egzaminy FCE, CAE, CPE

Zdaj z nami FCE (First), CAE (Advanced), CPE (Proficiency) oraz inne egzaminy Cambridge English, m.in.: BEC, KET (Key), PET (Preliminary), YLE. Organizujemy sesje egzaminów Cambridge przez cały rok. W naszym centrum egzaminacyjnym możesz zdawać egzamin Cambridge w wersji komputerowej lub papierowej.
przeczytaj więcej

Kursy Językowe za granicą

Z nami możesz uczyć się angielskiego w Anglii, Irlandii, na Malcie, w Kanadzie i USA. Organizujemy też zagraniczne wyjazdy językowe do Hiszpanii, Francji, Niemiec i wielu innych krajów na całym świecie. Oferujemy zagraniczne kursy językowe dla dorosłych i dla dzieci. Organizujemy obozy językowe za granicą oraz zielone szkoły, podczas których dzieci i młodzież uczą się języka i, odpoczywają. 
przeczytaj więcej

Jeśli jesteś lektorem i szukasz pracy w dobrej szkole językowej zapraszamy do Lang LTC.

Zostaw CV

Kursy językowe w firmach

Prowadzimy szkolenia językowe dla firm w całym kraju. Poszukujemy lektorów, którzy poprowadzą kursy językowe z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego oraz innych języków obcych u naszych klientów - firm i instytucji w całej Polsce..
praca dla lektorów

Angielski Warszawa - szkoła językowa

W naszej szkole językowej w Warszawie prowadzimy kursy z języka angielskiego (grupowe i indywidualne) oraz indywidualne zajęcia z niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego i innych języków obcych. Jako centrum egzaminacyjne Cambridge English specjalizujemy się w kursach egzaminacych przygotowujących do egzaminów FCE, CAE, CPE. 

Opinie lektorów o pracy w Lang LTC

 • Jesteście najlepszą szkołą językową, z jaką udało mi się współpracować. Naprawdę smiley smile Wszystkim to powtarzam.
 • Dziękuję za cenne rady, wsparcie przy kursach językowych i miłe słowa. Współpraca z Wami to czysta przyjemność :)
 • LANG działa bardzo profesjonalnie. Jestem zadowolony ze współpracy z metodykiem i specjalistką obsugującą szkolenia językowe w firmach.
 • Wypożyczenia dla lektorów działają bardzo sprawnie, skutecznie, jest szybka odpowiedź na maile, wyjaśniane są wątpliwości, sekretariat szkoły językowej pomaga jak może.
 • Fajnie, że Zespół dostosowuje szkolenia językowe do zgłaszanych potrzeb lektorów.
 • Bardzo sobie cenię pomoc, która dostaję od działu metodycznego. Gratuluję profesjonalizmu. To zobowiązuje do osiągania jeszcze lepszych wyników w nauczaniu języków obcych.
 • Duże wsparcie i pomoc, również w sprawach administracyjnych związanych z prowadzenien kursów językowych w firmach.
 • Szkoła językowa Lang na Niepodległości to miejsce, w którym lubię być

CO MOTYWUJE LEKTORÓW uczących języków w Langu

 • ciekawość - lubię odkrywać to, czego wcześniej nie wiedziałam; pasja, lubię stawiać czoła wyzwaniom, udowadniam sobie, że rzeczy niemożliwe dzięki wytężonej i konsekwentnej pracy stają się możliwe
 • jasno sprecyzowane cele i pozytywnie zakręceni ludzie wokół!
 • mila atmosfera w firmach, w których prowadzę kursy językowe i w Lang, wzajemne zrozumienie
 • satysfakcja z pracy, przywiązanie do firmy, poczucie bezpieczeństwa i komfortu jakie zapewnia mi stabilna współpraca z Langiem.
 • Zaangażowanie ucznia na kursie językowym, wsparcie metodyczne udzielane na czas oraz wynagrodzenie odpowiednie do posiadanego doświadczenia w nauczaniu języków obcych

praca dla anglistów

GDY ZOSTANIESZ LEKTOREM NASZEJ SZKOŁY JĘZYKOWEJ

każdego dnia…
 • 6 metodyków języków obcych wesprze cię dydaktycznie
 • 5 specjalistek zaopiekuje się logistyką Twoich kursów językowych
 • Otrzymasz dostęp do naszej bogatej, wielojęzycznej biblioteki i medioteki z materiałami do nauki języków obcych
 • Zapewnimy Ci rozwój językowy i metodyczny w ramach wewnętrznych bezpłatnych warsztatów i szkoleń metodycznych
 • Zagwarantujemy Ci zniżki w eventach, warsztatach i szkoleniach naszego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli i Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English


KLIENCI NASZEJ SZKOŁY JĘZYKOWEJ CZEKAJĄ NA CIEBIE

 • Jeśli nauczanie języka obcego jest twoją pasją
 • Masz pomysły na ciekawe i skuteczne lekcje angielskiego, niemieckiego i innych języków obcych
 • Twoim celem jest językowy rozwój Twoich uczniów
 • Jesteś solidny, kontaktowy, lubisz uczyć języka i chcesz pracować nad swoim warsztatem


PROPONUJEMY DOBRYM LEKTOROM 

 • Prowadzenie kursów językowych w firmach w całej Polsce
 • Prowadzenie kursów języka angielskiego i innych języków obcych w naszej szkole językowej w centrum Warszawy
 • Rozwój i wiele ciekawych form współpracy w naszym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli oraz Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English


TWOJE KWALIFIKACJE W NAUCZANIU JĘZYKÓW OBCYCH

 • Zatrudniamy Lektorów lubiących uczyć języków obcych, których wykształcenie językowe spełnia wymogi Stowarzyszenia na rzecz jakości w nauczaniu języków obcych PASE
Jeśli chcesz pracować jako lektor, znasz angielski minimum na poziomie C1, a brakuje Ci doświadczenia w nauczaniu - przeczytaj o programie THE NEW YOU i rozpocznij pracę

ZOSTAŃ LEKTOREM LANG LTC – ZGŁOŚ SIĘ:

Przede wszystkim, daj się poznać - Wypełnij formularz zgłoszeniowy 


 
PRACA (nie tylko dla lektorów):  

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej szkole językowej w Warszawie. Zobacz gdzie odbywają się nasze kursy językowe i egzaminy Cambridge English: FCE, CAE, CPE i in.