FCE CAE EXPRESS

KURSY EGZAMINACYJNE TO NASZA SPECJALNOŚĆ
Jesteśmy Autoryzowanym, Platynowym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English, drugim co do wielkości w Polsce.

Chcesz się szybko przygotować do certyfikatu? 
Wybierz EXPRESS!


Lektorzy uczący na EXPRESSach, to wyspecjalizowane grono nauczycieli. Wielu z nich jest egzaminatorami.
Metodyk opiekujący się kursami to praktykujący egzaminator ustnym Cambridge English, regularnie uczy na kursach egzaminacyjnych. Wytyczy Ci najszybszą ścieżkę do zdania egzaminu.
Nasi słuchacze to ludzie zorientowani na cel. Wybierają nas ze względu na Centrum Egzaminacyjne i naszą specjalizację.

Nasz zespół zapewni zaprojektuje Twój sukces na egzaminie!

START KURSÓW 3.03
ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ: kursy@lang.com.pl
 

 FCE EXPRESS    
 
      CAE EXPRESS

rozpoczęcie zajęć 3 marca
liczba osób w grupie 5-8
liczba lekcji (45 min.) w jednym semestrze 30
intensywność zajęć w tyg. 1x135 minut
dni i godziny zajęć pt 17:30
cena kursu 899 zł


KURSY EGZAMINACYJNE DLA DOROSŁYCH KOMPLEKSOWE PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW:
Cambridge English First, Cambridge English Advanced, Cambridge English Proficiency. Sprawdź tutaj!

KURSY EGZAMINACYJNE DLA MŁODZIEŻY: First (FCE), Advanced (CAE). 
Sprawdź tutaj!

Istnieje możliwość płatności w ratach. W cenę kursu nie są wliczone: koszt podręcznika i koszt egzaminu Cambridge English. 


Opiekę metodyczną nad kursami sprawuje zespół metodyków i egzaminatorów Cambridge English z Centrum Egzaminacyjnego LANG LTC.

Uczestnicy kursów Szkoły Językowej LANG LTC rejestrują się na egzamin indywidualnie i otrzymują na egzamin w naszym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English 10% zniżki.KURSY FCE EXPRESS i CAE EXPRESS

W trakcie intensywnego kursu rozwiązujemy autentyczne testy egzaminacyjne. Systematyczna informacja zwrotna od lektora dla każdego ze Słuchaczy w grupie pozwala skupić się na tych obszarach, które wymagają szczególnej uwagi. Jest to idealne i bardzo praktyczne rozwiązanie dla osób, które opanowały materiał językowy na poziomie wybranego egzaminu (FCE: B2 lub CAE: C1) i chcą wnikliwie poznać typy zadań i strategie egzaminacyjne - oswoić się z formatem egzaminu. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Kurs obejmuje 30 lekcji (45 minut). 

Autorski program kursu zakłada systematyczne zadania domowe, m.in. wypracowania egzaminacyjne i zadania tekstowe oraz przygotowanie do skróconych egzaminów próbnych "micro mock exams".

Zestawy testów egzaminacyjnych nie są wliczone w cenę kursu.


KONSULTACJA Z METODYKIEM

W naszej szkole przywiązujemy dużą wagę do precyzyjnego określenia Twojego poziomu zaawansowania i doboru optymalnej dla Ciebie grupy egzaminacyjnej.

Zachęcamy do kontaktu (kursy@lang.com.pl). Udostępnimy Ci test poziomujący w wersji online i zaprosimy na bezpłatne spotkanie z metodykiem - egzaminatorem ustnym Cambridge English LANG LTC. Po rozmowie i napisaniu krótkiego wypracowania, otrzymasz rekomendację zapisu na kurs, który umożliwi Ci rozwijanie umiejętności językowych w optymalnym tempie.