Po otrzymaniu wyników egzaminu Cambridge English on-line kandydaci otrzymają informację o możliwości odbioru certyfikatu na adres e-mail podany przy rejestracji na egzamin Cambridge English.

certificate MS certificate YLE

Certyfikaty Cambridge English są dostępne po ok. dwóch tygodniach od daty uwolnienia wyników egzaminów on-line.

Po odbiór certyfikatów zapraszamy do naszego biura w Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English LANG LTC przy Al. Niepodległości 217 lok. 8 w godzinach 9.00 – 16.00.

Jeśli przy rejestracji na egzamin Cambridge English została wybrana opcja wysyłki certyfikatu (listem poleconym – 15 zł lub kurierem – 25 zł), prosimy o podanie adresu, na który należy przesłać certyfikat.

Certyfikaty Cambridge English są przechowywane w Centrum Egzaminacyjnym Lang LTC przez 2 lata, po czym zostają komisyjnie zniszczone.
W Lang LTC szczególnie dbamy o komfort osób przystępujących do egzaminu Cambridge English. Zapewniamy indywidualne podejście, przyjazną atmosferę, doskonałe warunki oraz poczęstunek (kawa, herbata, ciasteczka). 

Sesje egzaminów Cambridge English trawją dość długo (egzamin FCE trwa ok 3,5 godziny, egzamin CAE ok 4 godzin, egzamin CPE ponad 4 godziny) dlatego ważne by zdawać je w kameralnym centrum egzaminacyjnym w przyjaznych i komfortowych warunkach.

Nasze centrum egzaminacyjne Cambridge English mieści się w centrum Warszawy. Możesz szybko dojechać do nas metrem (stacja Pole Mokotowskie lub Politechnika), tramwajem i autobusem. Na piechotę od Dworca Centralnego idzie się 15 minut.
Zapraszamy do zdawania egzaminów Cambridge English w naszym centrum egzaminacyjnym. Gwarantujemy kameralne sesje w ciągu całego roku.

Do egzaminów w Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English Lang LTC mogą podchodzić osoby, które do egzaminu z angielskiego przygotowywały się indywidualnie lub na kursach egzaminacyjnych w szkołach językowych.

Zdaj egzamin Cambridge English:


Egzaminy Cambridge English można zdawać w formie papierowej (Paper based) lub komputerowej (Computer Based).

Egzamin Cambridge English w formie papierowej

Egzamin Cambridge English w formie komputerowej

A range of exams to meet different needs

Exam day tips 2014 Paper based Exam day tips 2014 Computer based