Kursy językowe za granicą

Zapraszamy na kursy językowe dla dorosłych, dzieci  i młodzieży. Oferujemy zagraniczne kursy General English, Business English, przygotowanie do egzaminów Cambridge, wakacyjne wyjazdy młodziezowe.

 Jeśli jesteś rodzicem i chcesz dobrze zaplanować wyjazd językowy swojego dziecka, przeczytaj artykuł z naszego bloga i sprawdź, co musisz wiedzieć.

DZIECKO NA KURSIE JĘZYKOWYM ZA GRANICĄ - PORADNIK RODZICA

Zakończył się kolejny, intensywny sezon językowych kursów zagranicznych. W tym roku mieliśmy sporo wyjazdów dla dzieci i młodzieży. Wszyscy nasi uczniowie wrócili bezpieczni, zadowoleni, a co najważniejsze rozgadani i z całą masą zagranicznych kontaktów i znajomości. Dla rodziców, którzy rozważają tę formę edukacji językowej w przyszłym roku, przeprowadziliśmy wywiad z Barbarą, opiekunem naszych kursów, pytając o to, co poleca i co najczęściej rodzice wybierają dla swoich dzieci. Barbara też jest mamą, więc patrzy na nasze kursy jako opiekun i rodzic... CZYTAJ DALEJ

  kursy językowe za granicą dla dzieci

Z A P L A N U J  J U Ż  T E R A Z - JĘZYKOWY WYJAZD DZIECKA Z LANG LTC:

✦Anglia ✦ Malta ✦ Hiszpania ✦ Niemcy
✦ Młodzież 1 2 + 
POPROŚ O OFERTĘ: tel.:  (2 2) 825 16 48, kursy.zagraniczne@lang.com.pl

WYBIERZ KURS JĘZYKOWY ZA GRANICĄ DLA SIEBIE

Wymarzony urlop połącz z nauką języka za granicą. Odpoczywaj, opalaj się, zwiedzaj, poznawaj ludzi z całego świata i ucz się języka. Uczymy angielskiego w Anglii, na Malcie i w Kanadzie. Oferujemy kursy hiszpańskiego w Hiszpanii, które można połączyć także z nauką salsy i flamenco. Uczymy francuskiego w Paryżu, niemieckiego w Berlinie i wielu innych języków w każdym zakątku świata. 
Wszystkie szkoły z którymi współpracujemy w zakresie kursów językowych za granicą posiadają akredytacje instytucji edukacyjnych odpowiednich dla danego kraju. 
angielski w Anglii
 

Dlaczego warto uczyć się języka za granicą

Dzięki zagranicznym kursom językowym z Lang LTC:
  • nie tylko uczysz się języka na kursie za granicą, ale też słuchasz żywego języka po zajęciach
  • przełamujesz barierę językową w mówieniu
  • nabierasz płynności i łatwości w mówieniu
  • poznajesz język i kulturę kraju, który wybrałeś na naukę języka
  • odkrywasz mentalność i zwyczaje ludzi
  • nawiązujesz międzynarodowe kontakty ze słuchaczami Twojego kursu językowego
  • łączysz naukę języka za granicą, hobby i wypoczynek

Dla kogo kurs językowy za granicą

Powiedz nam co jest dla Ciebie ważne, jak lubisz się uczyć i spędzać wolny czas. Przygotujemy kurs językowy za granicą uwzględniający Twoje potrzeby i preferencje. Mamy naprawdę szeroki wachlarz językowych kursów wyjazdowych:

DLA RÓŻNYCH GRUP WIEKOWYCH: dorośli, młodzież, dzieci

O PROFILU: ogólnym, biznesowym, specjalistycznym

Zielone szkoły za granicą

Jężeli chcesz połączyć naukę języka angielskiego ze swoją pasją, możesz wybrać zajęcia dodatkowe takie jak tenis, czy windsurfing: