Lektorzy w firmach

Zatrudniamy tylko najlepszych


Lektorzy Lang LTC:

  • spełniają wymogi Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych Dołącz do nas
  • znają realia in-company i specyfikę szkoleń językowych w firmach
  • wykorzystują najnowsze technologie i źródła wiedzy
  • przygotowują pracowników do egzaminów językowych Cambridge i testu IELTS
  • odpowiadają na indywidualne potrzeby językowe słuchaczy
  • są wspierani przez dział metodyczny, zaplecze multimedialne, wyłączny dostęp do językowych stron edukacyjnych i bibliotekę Lang LTC
  • szkolą się w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli Lang LTC
  • uczenie języków to ich pasja...:

Kocham ten cudowny 'acha, no tak!' moment zaobserwowany w reakcji słuchacza na kolejne wyzwanie językowe. Uczenie jest dla mnie nieustającym szukaniem dróg, również i do takich chwil. Tu, w Langu znajduję dostęp do fantastycznych map, tworzonych przez zespół metodyczny i lektorski, będących dla mnie nieustającym źródłem inspiracji. Dodam do tego zawsze obecne wsparcie zespołu administracyjnego i wychodzi miejsce, w którym dobrze pracować.
Urszula M. Dyplom DELTA, uczy angielskiego na kursach indywidualnych, grupowych i egzaminacyjnych


Czy wiesz, że...
Kursy językowe dla firm w całej Polsce prowadzi ponad 600 lektorów, a nasza baza wciąż rośnie. Współpracujemy z lektorami uczącymi wszystkich języków, m.in.: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, francuskiego, portugalskiego, czeskiego, niderlandzkiego, szwedzkiego i wielu innych języków obcych. Lektorzy uczący obcokrajowców języka polskiego posiadają przygotowanie zawodowe do nauczania języka polskiego jako obcego. 
Nasze kursy językowe dla firm prowadzą lektorzy polscy i Native Speakers, wyspecjalizowani w prowadzeniu szkoleń o profilu: ogólnym, specjalistycznym, egzaminacyjnym i Business English.

LANG is always fully supportive to their teachers and ensures that they have up to date and good quality teaching materials. Nothing is too much trouble for LANG in their support of their teaching staff. LANG is the friendliest place that I have taught at, they treat their staff with respect and there is a well-stocked library of material that covers all areas of English.
Michael V., certyfikat CELTA, uczy angielskiego na kursach indywidualnych i grupowych

15822637 1283983234958158 926539180339874783 n

Czy wiesz, że...
Nasi lektorzy to najlepsi specjaliści na rynku. Są absolwentami prestiżowych uczelni polskich i zagranicznych oraz profesjonalnych kursów metodycznych, przygotowujących do nauczania języków obcych (CELTA, DELTA).
Wielu naszych lektorów to egzaminatorzy Cambridge English, którzy nie tylko uczą języka na kursach egzaminacyjnych, ale też przeprowadzają najbardziej prestiżowe na świecie egzaminy, takie jak: FCE, CAE, CPE, BEC i in. Mamy stałą, sprawdzoną kadrę lektorów z pasją.

Uczę w Lang LTC języka niemieckiego, współpracujemy już od lat,  nigdy nie pomyślałam o zmianie szkoły. Lubię to co robię i  cenię sobie swobodę  jaką zapewnia mi Lang. Mogę się skupić na tym co potrafię najlepiej - na uczeniu. Wspaniałe dziewczyny: koordynatorki, metodyczki  dział szkoleń, księgowość zdejmują mi z ramion cały bagaż czasochłonnych i żmudnych prac. A wtedy mój czas, wiedzę i doświadczenie mogę w zupełności poświecić temu co lubię i umiem robić. Moi słuchacze też to doceniają
Marysia G. uczy niemieckiego pracowników firm i kadrę zarządzającą


Czy wiesz, że...
Języków obcych w firmach i instytucjach w całej Polsce uczymy już od 1991 roku. Nasze metody organizacji szkoleń językowych w firmach zostały wypracowane w oparciu o wiedzę metodyczną, doświadczenie i wsłuchiwanie się w potrzeby firm, dla których prowadzimy szkolenia językowe, tłumaczenia i audyty językowe. Wiemy, że sprawna i szybka organizacja szkolenia to nie wszystko. Słuchacze i tak najlepiej zapamiętają lektora, który miał osobowość i pasję do uczenia języków obcych.

Rekrutujemy najlepszych. Dołącz do nas.