Sprawdź czy język twojej firmy jest gotowy na globalizację

Lang LTC proponuje wszystkim firmom, które planują wdrożenie ponadregionalnego systemu działania lub wejście na rynki zagraniczne, udział w projekcie "Sprawdź, czy język twojej firmy jest gotowy na globalizację".

Udział w projekcie pozwoli firmom, planującym ekspansję i rozważającym zmiany w strukturze i zasięgu działania, sprawdzić czy ich organizacja jest w stanie językowo sprostać planowanym zmianom. Przystąpienie do projektu pozwoli przygotować firmę i jej pracowników na nadchodzące zmiany oraz zapewni dostęp do profesjonalnych narzędzi językowych, opracowanych przez Cambridge Assessment English i wsparcie certyfikowanej organizacji z 26. letnim doświadczeniem we wprowadzaniu zmian językowych w firmach, organizacjach i instytucjach w całej Polsce. 

Realizując z nami projekt "Sprawdź, czy język twojej firmy jest gotowy na globalizację", przekonasz się, czy
  • Twoja firma ma szansę kontaktować się z klientami na całym świecie
  • Oddział Twojej firmy ma szansę na rolę globalnego centrum w strukturze organizacji
  • Twoi współpracownicy mogą swobodnie brać udział w ponadregionalnych projektach wewnątrz organizacji
Dowiesz się także, jak zaplanować rozwój konkretnych pracowników, aby mogli swobodnie wymieniać się wiedzą z pozostałą częścią organizacji.

Uczestnicząc w projekcie "Sprawdź, czy język twojej firmy jest gotowy na globalizację", otrzymasz jasną informację o:
  • Poziomie znajomości języka angielskiego w całej organizacji i w poszczególnych działach
  • Kwalifikacjach do komunikowania się w środowisku pracy w języku angielskim, poświadczone dokumentem o międzynarodowej uznawalności
Otrzymasz także rekomendacje do rozwoju, czyli informację jak intensywnego wsparcia potrzebują konkretni pracownicy, aby móc działać w globalnej strukturze.

W trakcie całego projektu oferujemy kompleksowe wsparcie językowe dla przedsiębiorców oraz działów HR

Linguaskill Projekt "Sprawdź czy język twojej firmy jest gotowy na globalizację" zakłada wykorzystanie Linguaskill, unikalnego narzędzia, opracowanego przez specjalistów z University of Cambridge, do badania kompetencji językowych pracowników. Pracodawcy, uczestniczący w projekcie, mogą nie tylko sprawdzić umiejętności poszczególnych pracowników, ale też porównać ich kompetencje między sobą. PRZECZYTAJ O LINGUASKILL  

WIĘCEJ INFORMACJI: tel.: (22) 825 16 48, e-mail.: kasia.ulinska@lang.com.pl