Kursy egzaminacyjne - B2 FIRST ADVANCED C2 PROFICIENCY


Jesteśmy Autoryzowanym  Centrum Egzaminacyjnym Cambridge Assessment English. Jako jedyni w Polsce posiadamy status Platynowego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge.
Co roku przeprowadzamy  kilkaset  egzaminów B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency (FCE, CAE, CPE) i wiemy jak Cię do nich przygotować. Kursy egzaminacyjne to nasza specjalność.

Ucząc się angielskiego na naszych kursach egzaminacyjnych masz zniżkę na egzamin B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency (FCE, CAE i CPE) w naszym centrum egzaminacyjnym. Dodatkowo zdajesz egzamin w kameralnym i przyjaznym miejscu, które znasz. Doszlifuj swoje techniki egzaminacyjne przed B1 First i C1 Advanced szybko i skutecznie.

 
EGZAMINY CAMBRIDGE - dowiedz się więcej Kursy do egzaminów B2 First / C1 Advanced / C2 Proficiency

SEMESTR WIOSENNY 2018 / 2019

  • Skorzystaj z opcji KURS + EGZAMIN i odbierz 10% zniżki na egzamin 
  • Swój kurs możesz opłacić w 2 nieoprocentowanych ratach.
KURSY EGZAMINACYJNE - SEMESTRALNE 
ZAJĘCIA DWA RAZY W TYGODNIU
  B2 First (FCE) C1 Advanced (CAE) C2 Proficiency (CPE)
rozpoczęcie zajęć w II semestrze LUTY - MARZEC 2019
liczba osób w grupie 5 - 8 
liczba lekcji (45 min.)
w jednym semestrze
60
intensywność zajęć w tygodniu 2 x 90 minut
dni i godziny zajęć
wto / czw
17:55
pon / śro 
lub 
wto / czw
17:55 
pon / śro
19:35
cena za semestr 1950 1950 1990
Możliwość płatności w 2 ratach 
RATY NIEOPROCENTOWANE.

Zapytaj o kurs


Szybkie przygotowanie do B2 FIRST i C1 ADVANCED (FCE i CAE)

SEMESTR WIOSENNY 2018 / 2019


KURSY EGZAMINACYJNE - EXPRESS 
ZAJĘCIA RAZ W TYGODNIU
  B2 First (FCE) / C1 Advanced (CAE) 
rozpoczęcie zajęć 22 LUTEGO 2019
liczba osób w grupie 5 - 8 
liczba lekcji (45 min.) w jednym semestrze 30
intensywność zajęć w tygodniu 1 x 135 min
dni i godziny zajęć piątki 17:30
cena za semestr 990
Możliwość płatności w 2 ratach 
RATY NIEOPROCENTOWANE.


Zapytaj o kurs

TYLKO DLA NASZYCH SŁUCHACZY

  • Istnieje możliwość płatności w ratach (nie dotyczy kursów Express i kursów wakacyjnych). W cenę kursu językowego nie są wliczone: koszt podręcznika i egzaminu Cambridge English.
  • Stałą opiekę metodyczną nad kursami językowymi sprawuje zespół metodyków i egzaminatorów Cambridge English z Centrum Egzaminacyjnego LANG LTC.
  • Uczestnicy kursów językowych Szkoły Językowej LANG LTC rejestrują się na egzamin indywidualnie i otrzymują w naszym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English 10% zniżki na egzamin.


OPIS KURSÓW B2 FIRST, C1 ADVANCED, C2 PROFICIENCY CLASSIC

W trakcie semestralnego kursu systematyzujemy i uzupełniamy struktury językowe, doskonalimy strategie egzaminacyjne, ćwiczymy mówienie oraz pisanie, pracując z podręcznikiem egzaminacyjnym. Rytmiczne tempo przygotowania do egzaminu trwa przez dwa semestry. Każdy semestr to 60 lekcji (45 minut). Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.

Autorski program kursu zakłada systematyczne zadania domowe (m.in. wypracowania egzaminacyjne i zadania tekstowe) oraz skrócone egzaminy próbne "micro mock exams".

 

OPIS KURSÓW B2 FIRST, C1 ADVANCED, IELTS EXPRESS

W trakcie intensywnego kursu rozwiązujemy autentyczne testy egzaminacyjne. Systematyczna informacja zwrotna od lektora dla każdego ze Słuchaczy w grupie pozwala skupić się na tych obszarach, które wymagają szczególnej uwagi. Jest to idealne i bardzo praktyczne rozwiązanie dla osób, które opanowały materiał językowy na poziomie wybranego egzaminu (B2 First lub C1 Advanced) i chcą wnikliwie poznać typy zadań i strategie egzaminacyjne - oswoić się z formatem egzaminu. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Kurs obejmuje 30 lekcji (45 minut). 

Autorski program kursu zakłada systematyczne zadania domowe, m.in. wypracowania egzaminacyjne i zadania tekstowe oraz przygotowanie do skróconych egzaminów próbnych "micro mock exams" (zestawy testów egzaminacyjnych nie są wliczone w cenę kursu).


KURSY EGZAMINACYJNE DLA MŁODZIEŻY: B2 FIRST, C1 ADVANCED

Sprawdź tutaj!

KONSULTACJA Z METODYKIEM

Skontaktuj się na kursy@lang.com.pl. Udostępnimy Ci test poziomujący w wersji online i zaprosimy na bezpłatne spotkanie z metodykiem - egzaminatorem ustnym Cambridge English LANG LTC. Po rozmowie po angielsku i napisaniu krótkiego wypracowania, otrzymasz rekomendację zapisu na kurs, który umożliwi Ci rozwijanie umiejętności językowych w optymalnym tempie.

W naszej szkole językowej przywiązujemy dużą wagę do precyzyjnego określenia Twojego poziomu zaawansowania i doboru optymalnej dla Ciebie grupy egzaminacyjnej.

Chcesz przygotować się do egzaminu IELTS? >SPRAWDŹ <


W LANG LTC

  • Lektorzy uczący na kursach egzaminacyjnych, to najlepsi nauczyciele. Wielu z nich jest egzaminatorami, to przewaga naszej szkoły!
  • Koordynator szkoły zna potrzeby każdego słuchacza. O egzaminach Cambridge wie niemal wszystko.
  • Metodyk opiekujący się kursami to praktykujący egzaminator Cambridge English, który regularnie uczy na kursach egzaminacyjnych i uwzględniając Twoje potrzeby pomoże Ci wybrać najszybszą ścieżkę do zdania egzaminu B2 FIRST, C1 ADVANCED, C2 PROFICIENCY (FCE, CAE, CPE) i in.
  • Nasi słuchacze to ludzie zorientowani na cel. Wybierają nas ze względu na Centrum Egzaminacyjne i naszą specjalizację. 
  • Nasz zespół zapewni Ci domową atmosferę,  świeże ciastka i kameralny klimat.


Nasi Słuchacze o nas

"Zapisałam się do Państwa szkoły z uwagi na fakt, że jesteście centrum egzaminacyjnym i uznałam, że w związku z tym musicie zatrudniać profesjonalistów. I tak rzeczywiście jest - zarówno pracownicy administracyjni, jak lektorzy znakomicie spełniają swoje obowiązki."

Przygotuj się z nami do egzaminu Cambridge English, dołącz do Lang LTC!

fb logoB2 FIRST - exam tips

fb logo C1 ADVANCED - Cambridge Advanced exam tipsSzkoła językowa Lang LTC
(22) 252 49 18
kursy@lang.com.pl
Al. Niepodległości 217/8 
02-087 Warszawa
9:00 -19:00