Szczegóły dotyczące zakwaterowania i wyżywienia

Wygodne zakwaterowanie jest niezbędnym elementem, stanowiącym pełne zadowolenie z kursu językowego. To miejsce, w którym kursant będzie mógł przejrzeć notatki z zajęć, odpocząć i zaplanować czas wolny. Podczas wyjazdu językowego oferujemy różne typy zakwaterowania. We wszystkich opcjach Słuchacze mają okazję rozmawiać z innymi osobami – z mieszkańcami lub innymi studentami – w ten sposób ćwicząc i jednocześnie utrwalać wiedzę zdobytą na zajęciach.
Nasi partnerzy gwarantują najwyższy poziom jakości także pod względem pobytowym. Dowiedz się więcej.


Do wyboru są następujące opcje zakwaterowania:
1. Pobyt u miejscowej rodziny - ten rodzaj zakwaterowania jest gorąco polecany ze względu na rolę, jaką pełni w procesie uczenia się. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą nie tylko poznać język, ale również kulturę, tradycję, mentalność oraz zwyczaje miejsca, do którego podróżują. Wszystkie rodziny goszczące uczestników kursu spełniają wysokie standardy szkoły, zapewniają bardzo wygodne zakwaterowanie, świetne jedzenie i miłe towarzystwo.

2. Rezydencja - w przypadku osób, które cenią sobie większą swobodę, szkoła zorganizuje zakwaterowanie w akademiku (wyżywienie we własnym zakresie) w pobliżu Centrum Szkoleń. Uczestnicy kursów, którzy zdecydują się na pobyt w rezydencji, będą mieć do wyboru zakwaterowanie w pokoju jedno- lub dwuosobowym, gdzie mogą odpoczywać po dniu pełnym wrażeń.
Do dyspozycji jest również: prywatna łazienka, balkon, telewizor, bezpłatne WiFi

3. Apartament - mieszkanie w apartamencie o standardowym lub podwyższonym standardzie z pokojami jedno- lub dwuosobowymi, współdzielone z innymi studentami szkoły. W mieszkaniu znajduje się w pełni wyposażona kuchnia i łazienka z pralką. Niektóre apartamenty są usytuowane w szkolnej rezydencji, pozostałe w różnych częściach miasta – odległość 20-30 min. pieszo lub publicznym transportem. W każdym mieszkaniu dostępna jest pościel, klienci proszeni są o zabranie ze sobą własnych ręczników.

4. Hotel - zakwaterowanie w pokojach jedno- i dwuosobowe z prysznicem i toaletą, jednak pokoje dwuosobowe mogą być zarezerwowane jedynie przez studentów podróżujących razem. Pościel oraz ręczniki są zapewnione.
Wybrane hotele trzygwiazdkowe posiadają zazwyczaj basen oraz klimatyzację. Śniadanie jest wliczone w cenę, a pokoje są sprzątane codziennie. Hotel znajduje się w dobrej lokalizacji, około 5-10 minut spacerem lub środkami komunikacji miejskiej od szkoły.

5. Zakwaterowanie we własnym zakresie - dla osób chcących samodzielnie zorganizować zakwaterowanie.

W zależności od wyboru kursu oraz zakwaterowania istnieją następujące opcje wyżywienia:
  • B&B - tylko śniadanie
  • H&B - śniadanie oraz obiadokolacja
  • F&B - pełne wyżywienie - ten rodzaj zakwaterowana zawsze dotyczy kursów dla dzieci oraz młodzieży
  • we własnym zakresie - możliwość zakupienia posiłków w szkolnej stołówce, przyszkolnych restauracjach lub samodzielne przygotowywanie posiłków w miejscu zakwaterowania

Powiedz nam gdzie chcesz się uczyć i odpoczywać? Poproś o ofertę kursów językowych za granicą.
kursy.zagraniczne@lang.com.pl
telefon: 22 825 16 48


BCA Canteen kantyna Cambridge University