Lang LTC - szkoła językowa, kursy językowe za granicą, egzaminy FCE, CAE, CPE, szkolenia językowe dla firm

Lang LTC to szkoła językowa w Warszawie, szkolenia językowe dla firm w całej Polsce, tłumaczenia, audyty językowe, egzaminy Cambridge English, kursy językowe za granicą i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

Języków obcych uczymy od 25 lat. Nasze kursy językowe wybierają osoby, które chcą się nauczyć języka, a nie tylko uczestniczyć w kursie językowym. Jesteśmy szkołą językową, która nieustannie się rozwija, uczestniczy w budowaniu standardów i kompleksowej obsłudze projektów językowych. 

Uczymy języków obcych w naszej szkole językowej w Warszawie, ale też prowadzimy szkolenia językowe dla firm w całej Polsce. Realizujemy wiele projektów związanych z nauką języka. Część naszej oferty językowej dla firm stanowią tłumaczenia, audyty językowe. Naszą pasją jest metodyka nauczania języków obcych. Mamy nawet własny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, w którym kształcimy anglistów i nauczycieli innych języków.

Według nas nauka języka obcego powinna być kompleksowa i skuteczna, dlatego oferujemy także możliwość szlifowania języka na kursach językowych za granicą oraz weryfikację poziomu językowego przy pomocy egzaminów Cambridge English. Co roku coraz więcej osób zdaje w naszym centrum egzaminacyjnym egzaminy FCE, CAE, CPE i in.
 
Przeczytaj "Co nas wyróżnia".

Zapraszamy również do innych podstron Spacer po szkoleZnak jakościGaleriaZespółPartnerzyOpinie klientówPraca.

Szkoła językowa w Warszawie

Jeśli chcesz uczyć się angielskiego w Warszawie, nasza szkoła językowa to przyjazne miejsce, które czeka na Ciebie. Proponujemy Ci naukę angielskiego w małych grupach. Zapraszamy na kursy przygotowujące do egzaminów FCE, CAE i CPE. Jeśli chcesz uczyć się języka na kursie indywidualnym, nauczymy cię angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego i każdego innego języka obcego, o którym zamarzysz. 
przeczytaj więcej

Szkolenia językowe dla firm

Uczymy w firmach angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i wielu innych języków obcych. Na naszych kursach językowych w Warszawie i w całej Polsce uczą się ministrowie, prezesi, dyrektorzy i pracownicy najlepszych polskich i zagranicznych firm i instytucji. Oferujemy też audyty językowe, tłumaczenia, egzaminy Cambridge, kursy językowe za granicą, kursy językowe online na platformach i z lektorem oraz szkolenia blended learning.
przeczytaj więcej

Egzaminy FCE, CAE, CPE

Zdaj z nami FCE (First), CAE (Advanced), CPE (Proficiency) oraz inne egzaminy Cambridge English, m.in.: BEC, KET (Key), PET (Preliminary), YLE. Organizujemy sesje egzaminów Cambridge przez cały rok. W naszym centrum egzaminacyjnym możesz zdawać egzamin Cambridge w wersji komputerowej lub papierowej.
przeczytaj więcej

Kursy Językowe za granicą

Z nami możesz uczyć się angielskiego w Anglii, Irlandii, na Malcie, w Kanadzie i USA. Organizujemy też zagraniczne wyjazdy językowe do Hiszpanii, Francji, Niemiec i wielu innych krajów na całym świecie. Oferujemy zagraniczne kursy językowe dla dorosłych i dla dzieci. Organizujemy obozy językowe za granicą oraz zielone szkoły, podczas których dzieci i młodzież uczą się języka i, odpoczywają. 
przeczytaj więcej