Jak zostać lektorem języka angielskiego

Projekt bez tytułu 6
Zawód lektora języków obcych to wyzwanie. Wymaga świetnej znajomości języka, umiejętności dydaktycznych i cierpliwości, ale przede wszystkim ogromnej sympatii do ludzi. Pozwala też, jak żaden inny, łączyć pracę i rozwój z przyjemnością.

KORZYŚCI
Lektorzy w szkole językowej ze znakiem jakości nauczania PASE, otrzymują dostęp do najnowszych materiałów dydaktycznych oraz licznych bezpłatnych i komercyjnych (ze specjalnymi zniżkami!) szkoleń. Mogą też liczyć na stały kontakt z metodykiem i pomoc we wszystkich kwestiach dydaktycznych.

Lektorzy uczący w firmach mają możliwość nawiązania ciekawych relacji biznesowych. Ta formuła działalności daje także wolność – lektorzy uczący w firmach sami wybierają dni i godziny, w których będą pracować. Dzięki temu mają czas na inne zajęcia, na przykład kontynuację studiów.

MOŻLIWOŚCI
Lektorzy Lang LTC to nietuzinkowi ludzie. Mają swoje pasje, nie tylko związane ze świetną znajomością języka. Wielu podróżuje po świecie, realizuje się na różnych płaszczyznach. Zawód lektora języków obcych to jednak nie zamknięty krąg, do którego mogą należeć tylko wybrańcy.
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Lang LTC wspiera osoby znające języki obce, które chcą rozpocząć i rozwinąć pracę w zawodzie lektora, a także potwierdzić swoje umiejętności dydaktyczne międzynarodowym certyfikatem.

ROZWÓJ
Zarówno lektorzy współpracujący z Lang LTC jak i lektorzy i nauczyciele niezależni, mogą dołączyć do naszego zespołu jako egzaminatorzy IELTS, Cambridge Engliah Qualifications, OET i innych międzarodowych egzaminów językowych. W tej dziedzińie także służymy wsparciem i szkolimy specjalistów.

Aby zdobyć od podstaw, rozwinąć lub potwierdzić
kwalifikacje nauczyciela języka angielskiego, zwróć się do
Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Lang LTC.

cambridge teaching CELTA DELTA


Możesz tu wybrać dogodną dla ciebie formułę kursu
i zdać międzynarodowy egzamin z zakresu:

CELTA

  • CELTA ONLINE
  • CELTA BLENDED
  • CELTA WEEKENDOWA W WARSZAWIE
  • CELTA INTENSYWNA W WARSZAWIE
Więcej szczegółów o aktualnie prowadzonej rekrutacji na ten kurs znajdziesz na stronie tt.lang.com.pl/celta/celta-in-warsaw/
Napisz: celta@lang.com.pl

DELTA MODULE 1

  • DELTA ONLINE
  • DELTA WEEKENDOWA W WARSZAWIE
Więcej szczegółów o aktualnie prowadzonej rekrutacji na ten kurs znajdziesz na stronie tt.lang.com.pl/delta/delta-module-1/
Napisz: delta@lang.com.pl

Wszyscy lektorzy i egzaminatorzy Lang LTC mają zagwarantowane specjalne zniżki i udogodnienia w zapisach na kursy i szkolenia prowadzone przez nasz wewnętrzny ODN. W ten sposób wspieramy i rozwijamy zawodowo naszych współpracowników. To jest nasza siła.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej lub zapisać się na inny kurs dla nauczycieli,
zajrzyj na tt.lang.com.pl/

Napisz: odn@lang.com.pl


Do zobaczenia w Lang LTC!
 Kopia CELTA BLENDED FB COVER 1