Nauka języka - co nas wyróżnia

Lang LTC jest szkołą językową, która nieustannie się rozwija. Od 1991 roku uczestniczymy w budowaniu standardów w planowaniu i kompleksowej obsłudze projektów edukacyjnych: kursów językowych w Warszawie, szkoleń językowych dla firm w całej Polsce, egzaminów Cambridge Assessment English, kursów językowych za granicą, tłumaczeniach, audytach językowych i szkoleniach dla nauczycieli języków obcych.

Rozpoczynaliśmy od kursów językowych dla biznesu, zagranicznych wyjazdów językowych i usług tłumaczeniowych, a dziś nasza działalność obejmuje szerokie spektrum usług edukacyjnych - stacjonarną szkołę językową, szkołę językową online, Platynowe Centrum Egzaminacyjne Cambridge Assessment English i prężny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

Nasz sukces rynkowy zawdzięczamy wyjątkowym ludziom, z którymi pracujemy: 1300. lektorom różnych języków, 60. tłumaczom, 40. egzaminatorom Cambridge Assessment English, 15. trenerom przygotowującym szkolenia dla nauczycieli języków obcych, 12. metodykom czuwającym nad najwyższą jakością naszych kursów językowych i projektów edukacyjnych, 8. opiekunom organizacyjnym, którzy czuwają nad sprawną realizacją szkoleń językowych w firmach.

Są to eksperci z wielu dziedzin, którzy stale rozwijają swoje umiejętności, by realizować projekty językowe na najwyższym poziomie. Są z nami od lat i mają realny wpływ na jakość naszej oferty językowej. Wspólnie tworzymy inspirujące środowisko pracy, przyjazną atmosferę i szerokie możliwości rozwoju.

Szkoła językowa w Warszawie

Nasza szkoła językowa jest położona w klimatycznej siedzibie w centrum Warszawy na granicy modnego Mokotowa i zielonej Ochoty. Sale szkoleniowe, w których odbywają się nasze kursy językowe są wyposażone w nowoczesny sprzęt a jednocześnie przytulne i komfortowe. Mają profesjonalną klimatyzację i pełne wyposażenie multimedialne, a z drugiej strony wygodne fotele, w których chętnie zasiadają nasi słuchacze, ładne zasłony, dywany, obrazy i oryginalne pamiątki z podróży językowych z całego świata. 

Nasi lektorzy stanowią stały, doświadczony zespół. Nie tylko świetnie uczą języków obcych, ale też są ciekwymi ludźmi, z którymi można pogadać (po angielsku, niemiecku, francusku, włosku, hiszpańsku, rosyjsku) na różne tematy, nie tylko te związane z kursem językowym i nauką języków obcych. 

Nad jakością naszych szkoleń językowych czuwają metodycy, którzy przygotowują programy naszych kursów językowych i badają potrzeby słuchaczy przed i w trakcie kursu językowego.

Uczymy angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego i innych języków obcych. Zapraszamy na kursy ogólne języka angielskiego w grupach i kursy językowe indywidualne (angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski i in.). Kompleksowo przygotowujemy do egzaminów B2 FIRST, C1 ADVANCED, C2 PROFICIENCY (FCE, CAE, CPE) oraz innych egzaminów Cambridge Assessment English, które można zdać na miejscu w naszym centrum egzaminacyjnym.

Egzaminy Cambridge Assessment:
B2 FIRST, C1 ADVANCED, C2 PROFICIENCY, YLE, OET, LINGUASKILL

Spośród innych centrów egzaminacyjnych Cambridge Assessment English, w których można zdawać egzaminy B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency (FCE, CAE, CPE) oraz inne egzaminy z języka angielskiego wyróżnia nas dedykowane laboratorium komputerowe, jakość obsługi i kameralny, życzliwy klimat. Pracownicy naszego centrum egzaminacyjnego odpowiedzą na każde pytanie dotyczące egzaminów Cambridge Assessment English oraz pomogą wybrać dogodny termin i formę egzaminu. Nasi egzaminatorzy mają ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie. 

Kursy językowe za granicą

Jesteśmy szybcy, elastyczni i życzliwi. Jeśli powiesz nam jakiego języka obcego za granicą chcesz się uczyć, kiedy masz czas i w jakim kraju chciałbyś odbywać kurs językowy, przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę na kurs językowy za granicą, uwzględniającą Twoje mozliwości, preferencje i marzenia. Oferujemy kursy językowe w róznych krajach, m.in.: angielski w Anglii, na Malcie w Irlandii, USA i Kanadzie, hiszpański w Hiszpanii: w Madrycie, Barcelonie i Sewilli, włoski w Rzymie itd. Nasze kursy językowe za granicą prowadzimy w miejscowościach turystycznych, takich jak: Londyn, Madryt, San Francisco, Paryż czy Barcelona, w nadmorskich kurortach, takich jak Brighton, Valletta, czy uroczych i spokojnych jak Cambridge, gdzie historia miesza się ze wszystkimi językami świata. Z nami nie tylko uczysz się języka za granicą, ale też zwiedzasz i poznajesz nowych ludzi. Jeśli masz znajomych, u których możesz się zatrzymać podczas szkolenia językowego, zaproponujemy ci sam kurs językowy za granicą, przelot i transfey. Jeśli chcesz na wyjazd językowy udać się własnym autem, zorganizujemy Ci lekcje języka obcego za granicą i zakwaterowanie w hotelu, hostelu lub u rodziny. Napisz nam jakiego języka chcesz uczyć się za granicą lub wejdź na zakładkę kursów językowych za granicą i sprawdź jakie kursy zargraniczne przygotowaliśmy dla Ciebie, Twoich dzieci i pracowników. Nie zapomnij sprawdzić promocji na zagraniczne wyjazdy językowe.

Centrum szkoleń językowych dla firm

Działaność naszej szkoły zaczęła się właśnie od kursów językowych dla firm. Nasi klienci są z nami długo, niektórzy nawet 18 lat. Uczymy języków w wielkich korporacjach, małych firmach rodzinnych i instytucjach. Oferujemy szkolenia językowe dla pracowników i wyższej kadry menedźerskiej: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski i inne języki obce na życzenie. Prowadzimy kursy językowe grupowe, indywidualne i online. Nasze szkolenia językowe dla firm prowadzą lektorzy polscy i Native Speakers. Każdy nasz klient ma do dyspozycji metodyka i opiekuna organizacyjnego swojego kursu językowego, którzy starają się maksymalnie ułatwic mu pracę przy jednoczesnej gwarancji najwyższej jakości szkoleń językowych dla pracowników.


Polub nas na facebooku