Lektorzy, metodycy i cały zespół

W naszej szkole językowej są osoby, które lubią swoją pracę i kontakt z ludźmi. Nasi pracownicy, lektorzy i metodycy pracują w szkole językowej i Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English Lang LTC od wielu lat. Obsługa szkoleń językowych nie ma dla nich tajemnic a o egzaminach Cambridge English wiedzą prawie wszystko.  

Lektorzy języków obcych

Nie tylko świetnie uczą języków obcych: angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i wielu innych języków, ale też zarażają pasją i optymizmem.

Metodycy

Przygotowują programy kursów językowych, wspierają lektorów i dzielą się swoją wiedzą na temat nauczania języków obcych podczas licznych szkoleń, konferencji i kongresów. Sami także uczą języków obcych: angielskiego, niemieckiego i francuskiego, dzięki temu mają stały kontakt z językiem obcym, a ich praca z lektorami i słuchaczami bazuje nie tylko na ogromnej wiedzy, ale też na własnym doświadczeniu.

Egzaminatorzy Cambridge

Mają uprawnienia Cambridge English Language Assesment do przeprowadzania egzaminów FCE, CAE, CPE, YLE, PET, KET, BEC i in. Są kompetentni i życzliwi.

Tłumacze

Tłumaczenia przygotowują najlepsi tłumacze, z którymi współpracujemy od lat, a proofreading robią sprawdzeni Native Speakerzy. 

Ta cała machina językowa, zawierająca kursy językowe, egzaminy Cambridge, zagraniczne wyjazdy językowe, szkolenia językowe dla firm, nie działałaby tak sprawnie, gdyby nie opiekunowei organizacyjni, którzy czuwają nad przebiegiem naszych kursów językowych i wspierają działy HR.