POLISH YOUR HR ENGLISH - LEKCJE ANGIELSKIEGO
Wydawnictwo Infor wydało właśnie książkę z lekcjami angielskiego dla HR, drukowanymi w magazynie "Personel i Zarządzanie". Książka „Polish Your HR English. Angielski (nie tylko) dla HR-owca” zawiera lekcje z trzech cyklów językowych, przygotowanych przez Lang LTC. Każda lekcja zawiera ćwiczenia i słowniczek, pomagający utrwalić materiał. Autorkami lekcji są Elżbieta Kozioł i Joanna Kołakowska, lektorki i metodyczki Lang LTC.

CYKLE JĘZYKOWE ZAWARTE W KSIĄŻCE:

  • „Cross-cultural encounters” - Joanna Kołakowska pisze o kwestiach komunikacji międzykulturowej w kontekście biznesowym
  • „Business dilemmas” – Elżbieta Kozioł pokazuje jak istotne są zagadnienia etyczne i moralne w zarządzaniu przedsiębiorstwem
  • „The power of language” - Elżbieta Kozioł pisze o języku jako narzędziu komunikacji

O AUTORKACH:

Elżbieta Kozioł - lekcje angielskiego w Personelu i Zarządzaniu Elżbieta Kozioł – metodyk Lang LTC i lektor języka angielskiego. W Lang LTC sprawuje nadzór metodyczny nad szkoleniami językowymi dla firm oraz uczy na kursach VIP.

Joanna Kołakowska Lang LTC Joanna Kołakowska - Cambridge English Centre Exams Manager Centrum Egzaminacyjnego Lang LTC oraz lektor i metodyk Lang LTC z wieloletnim stażem.


Personel i Zarządzanie – miesięcznik branżowy dla kadry zarządzającej i specjalistów HR.

lekcje angielskiego - polish your HR english
Top Model Patryk Grudowicz uczy się angielskiego w Lang LTC
Patryk Grudowicz zwycięzca Top Model uczy się angielskiego w Lang LTC
W SZKOLE JĘZYKOWEJ LANG LTC UCZY SIĘ WIELE OSÓB ZNANYCH Z TELEWIZJI I PIERWSZYCH STRON GAZET.
  
Z początkiem 2017 roku do grona naszych uczniów dołączył PATRYK GRUDOWICZ, zwycięzca programu Top Model.

Patryk wkrótce rozpocznie międzynarodową karierę, więc  znajomość  języka angielskiego jest dla niego kluczowa. Celem  językowym Patryka jest nauczenie się języka angielskiego w takim stopniu, by  swobodnie radzić sobie za granicą, brać udział w międzynarodowych castingach i sprostać wyzwaniom międzynarodowego świata modelingu.

Odwiedź INSTAGRAM Patryka Grudowicza

Ruszyły zapisy na kursy językowe w nowym semestrze - SPRAWDŹ!


Lang LTC partnerem konkursu FOX

Wszystkich uczniów i nauczycieli zainteresowanych nauką angielskiego zapraszamy do udziału w konkursie FOX. Test przeprowadzany jest we wszystkich szkołach w Polsce w tym samym dniu (1.III) i o tej samej godzinie. Jeśli Wasza klasa jeszcze się nie zgłosiła, macie czas do 15 stycznia. W tym roku Lang LTC jest partnerem konkursu i sponsorem nagród:-)

Konkurs FOX przeznaczony jest dla uczniów wszystkich typów szkół i odbywa się w 5 kategoriach wiekowych: Kittens (kl. III-IV SP) Bunnies (kl. V-VI SP), Ducks (kl. I-II gimnazjum), Lions (III kl. gimnazjum, I kl. liceum), Eagles (II-III kl. szkół ponadgimnazjalnych). Więcej informacji 
Wszystkiego najlepszego od zespołu Lang LTC
Happy Week
Wszystkie osoby, które jeszcze nas nie poznały zapraszamy na Happy Week. W ramach naszej akcji od 21 do 25 września nowym słuchaczom oferujemy 5% zniżki na wszystkie kursy grupowe w naszej szkole przy Al. Niepodległości 217/8 (http://www.lang.com.pl/szkola-jezykowa). Wystarczy wypełnić test poziomujący (zadzwoń: 22 115 25 56 lub wyślij maila: kursy@lang.com.pl) i w wyznaczonym terminie zapisać się na kurs.