Grupowe kursy językowe online

Diem 17

JĘZYKI ONLINE: angielski / niemiecki / hiszpański / francuski / rosyjski / norweski / szwedzki / włoski / polski dla obcokrajowców

Nauka na grupowych kursach językowych online to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą:
  • uczyć się języka w niewielkich grupach
  • oszczędzić czas na dojazdy do stacjonarnej szkoły językowej
  • uczestniczyć w kursie językowym na urlopie, wyjeździe służbowym w dowolnym miejscu na świecie
POTRZEBNE SĄ TYLKO: słuchawki z mikrofonem / smartfon, komputer lub tablet / dostęp do internetu


Jak wygląda nauka języka przez internet w grupie


zalety kursów językowych onlineKursy online prowadzone są w grupach od 2 do 3 osób. Lekcje odbywają się na żywo z tym samym lektorem. Zajęcia prowadzone są w wyznaczonych dniach i godzinach. Lektor prowadzi kurs na bazie podręcznika (w formacie elektronicznym) i wzbogaca go o dodatkowe materiały do nauki języka. Dzięki wirtualnej platformie Lang LTC czynnie uczestniczysz w zajęciach, rozwiązujesz zadania oraz wymieniasz się spostrzeżeniami i wątpliwościami z lektorem i innymi osobami z grupy. Nasze kursy językowe online są dostępne na wszystkich poziomach zaawansowania.

profile grupowych kursów online

profile kursów językowych online

O
GÓLNY
EGZAMINACYJNY
SPECJALISTYCZNY
BIZNESOWY
GIMNAZJUM / MATURA

Kursy dostępne też w wersji bardziej intensywnej „ROK W SEMESTR”. Zapisz się ze znajomym, a dopasujemy do Was grafik i intensywność zajęć.

profil ogólny online

Obejmuje 2 SEMESTRY od października do czerwca i zawiera łącznie 120 lekcji 45 minutowych. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut (pon/śr lub wt/czw). Skupiają się przede wszystkim na konwersacjach, nie pomijając pozostałych aspektów nauki w tym gramatyki.
EFEKT: Podnosisz poziom znajomości języka obcego


profil egzaminacyjny online

Obejmuje 2 SEMESTRY od października do czerwca i zawiera łącznie 120 lekcji 45 minutowych. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut (pon/śr lub wt/czw).
EFEKT: Jesteś przygotowany do zdania egzaminu Cambridge English: FCE, CAE, CPE na danym poziomie zaawansowania. Zapoznajesz się ze wszystkimi częściami składowymi egzaminu, jego procedurami oraz wymaganiami. Ćwiczysz wszystkie swoje umiejętności, skrupulatnie przygotowując się do uzyskania wymarzonego certyfikatu.


profil specjalistyczny / biznesowy online

Obejmuje 2 SEMESTRY od października do czerwca i zawiera łącznie 120 lekcji 45 minutowych. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut (pon/śr lub wt/czw). Są to kursy tematyczne np. język biznesowy ogólny, biznesowy branżowy, medyczny, prawniczy, budowlany i wiele innych.
EFEKT: poszerzasz zakres słownictwa w języku obcym i poprawisz płynność z wybranej dziedziny lub środowiska pracy.


Profil przygotowujący do egzaminu gimnazjalnego / maturalnego

Kurs jednolity, obejmuje 120 lekcji po 45 minut. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut (pon/śr lub wt/czw). Z nami przygotujesz się do zdania egzaminu gimnazjalnego lub maturalnego.
EFEKT: Znasz właściwości i wymagania egzaminu z języka. Dzięki temu uzyskujesz możliwie najwyższy wynik na świadectwie, co pomoże Ci w dostaniu się do wymarzonej szkoły.

PAMIĘTAJ
Uczymy online angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i innych języków. Lektorzy Lang LTC w każdej chwili gotowi są udzielić Ci lub Twojemu dziecku wsparcia językowego online. Nie musisz ruszać się z domu, by otrzymać fachową pomoc językową.

Zapytaj o szczegóły
KURS ONLINE INDYWIDUALNIE - dowiedz się więcej

CENNIK KURSÓW ONLINE - sprawdź