01
Szkoła językowa

Lang LTC

Prowadzimy kursy języka angielskiego: angielski ogólny, biznesowy, konwersacje z native speakerem, kursy egzaminacyjne FCE (First), CAE (Advanced), Proficiency, KET (Key), PET (Preliminary). Proponujemy kursy indywidualne z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego oraz angielski dla gimnazjalistów i licealistów, przygotowujących się do matury z angielskiego. W naszej ofercie są kursy językowe regularne i intensywne oraz kursy online. Nasza szkoła językowa w centrum Warszawy wyróżnia się niepowtarzalną atmosferą, życzliwością i profesjonalizmem.

Czytaj więcej
02
KURSY JĘZYKOWE DLA FIRM

Lang LTC

Od 25 lat organizujemy szkolenia językowe dla pracowników. Prowadzimy kursy językowe dla firm w całej Polsce. Przeprowadzamy też audyty językowe, kursy językowe na platformach i szkolenia online. We współpracy z Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English Lang LTC oferujemy certyfikaty językowe dla pracowników. Przygotowujemy także tłumaczenia (m.in. Business English). W naszej ofercie szkoleń językowych dla firm są języki: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, polski dla obcokrajowców oraz inne języki na życzenie.

03
Egzaminy Cambridge

Lang LTC

Platynowe centrum egzaminacyjne Cambridge English Lang LTC przeprowadza egzaminy dla dorosłych: FCE (First), CAE (Advanced), CPE (Proficiency), dzieci i młodzieży: KET (Key), PET (Preliminary), YLE (Starters, Movers, Flyers) oraz egzaminy TKT (Teaching Knowledge Test) i kursy CELTA, dające międzynarodowe kwalifikacje w nauczaniu języków. Zapraszamy na kursy przygotowujące do egzaminów. Na naszej stronie znajdziecie bezpłatne testy próbne FCE, CAE, Proficiency i gry językowe dla dzieci. Sprawdź jak wygląda egzamin FCE, CAE i CPE i przygotuj się do egzaminów Cambridge.

Czytaj więcej