Bezpłatna lekcja próbna

Wiemy, że wybór szkoły językowej, która będzie uczyła w Twojej firmie to odpowiedzialne zadanie. Trzeba sprostać oczekiwaniom szefa, pracowników i dyrektora finansowego.

W internecie jest mnóstwo szkół językowych, oferujących kursy językowe dla firm. Każda zapewnia, że jej szkolenia są najlepsze dla Twoich pracowników. Jak jednak wybrać tę szkołę, która umie skutecznie i ciekawie uczyć języka, ma świetnych lektorów, metodyków i potrafi tak dobrać słuchaczy do grupy, żeby nikt się nudził, ani nie stresował, że inni są lepsi? Jak wybrać szkołę językową, która także (co ważne zwłaszcza dla dużych firm) zdejmie z działu HR większość czasochłonnych obowiązków: zarządania kursem, rozliczania frekwencji, monitorowania wyników itp? 

My nie mamy wątpliwości, że nasi lektorzy i metodycy są mistrzami w swoim zawodzie, a opiekunowie kursów językowych starają się maksymalnie odciążyć naszych klientów. My to wiemy, bo od 25 lat uczymy języków obcych w firmach. Ale Ty, jeśli nie miałeś jeszcze z nami kontaktu, skąd miałbyś wiedzieć?

Bardzo nam zależy, żebyś nas poznał, dlatego zapraszamy Ciebie i pracowników Twojej firmy na bezpłatną niezobowiązującą lekcję próbną. Poznaj nas, a może nas polubisz.

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy dogodny termin