języki w firmie - współpraca z HR

Najważniejszymi zaletami firmy LANG LTC są: jakość oferowanych kursów, potwierdzona doskonałym przygotowaniem merytorycznym, oraz metodyczno-pedagogicznym lektorów, dbałość o monitorowanie zajęć pod kątem metodycznym, kontrola postępów w nauce oraz ścisły kontakt z klientem w zakresie koordynacji kursów


Telewizja Polska SA Biuro Kadr, Szkoleń i Spraw Socjalnych


Wspomagamy działania HR

Naszym kluczowym partnerem są działy HR, na których spoczywa obowiązek wybrania dobrego dostawcy szkoleń językowych dla swojej firmy i koordynacja procesu szkoleniowego. Wiemy, że obsługa szkoleń językowych pochłania cenny czas, dlatego większość działań związanych z zarządzaniem procesem szkoleniowym, frekwencją i ewaluacją bierzemy na siebie. W ten sposób możemy zaproponować im optymalne rozwiązania językowe. 

Od momentu podpisania umowy, organizacją zajęć językowych w firmie zajmują się dedykowany opiekun organizacyjny i metodyk, których zadaniem jest maksymalnie odciążyć osobę w firmie odpowiedzialną za kursy językowe dla pracowników.


Etapy organizacji kursu językowego w firmieDobrą współpracę z firmą LANG LTC zawdzięczamy fachowości jej pracowników, elastyczności , terminowości oraz zastosowaniu nowoczesnych technologii internetowych w zarządzaniu szkoleniami
Krajowa Izba Rozliczeniowa, Dyrektor Departamentu Kadr i SzkoleniaBezpłatna lekcja próbna

Na życzenie firmy lub instytucji organizujemy bezpłatne zajęcia próbne, które są okazją do:
 • poznania lektora, który będzie prowadził kurs językowy w firmie
 • zaprezentowania niektórych materiałów stosowanych na zajęciach
 • wypróbowania sprawności logistycznej szkoły językowej
Zajęcia próbne nie mogą być jedyną wykładnią jakości usług. Współpraca ze szkołą językową i lektorem obejmuje znacznie więcej, m.in.:
 • wnikliwą analizę potrzeb językowych pracowników
 • planowanie działań długofalowych, korzystnych dla rozwoju językowego pracowników
 • stały monitoring satysfakcji klienta i realizacji założeń kursu językowego
 • ewaluację szkoleń językowych

 

Zamów bezpłatną lekcję próbną!

PAMIĘTAJ
Pracodawcy wybierają nasze szkolenia językowe dla firm, gdyż:
 • Od 25 lat uczestniczymy w budowaniu standardów w planowaniu i kompleksowej obsłudze projektów językowych dla biznesu.
 • Uczymy języków w całej Polsce, dzięki temu firmy, z którymi współpracujemy nie muszą szukać innych szkół językowych dla swoich placówek w innych miastach.
 • Zajmujemy się wszystkim, co dotyczy kompetencji w zakresie języków obcych w firmach i instytucjach: badamy, szkolimy, doradzamy, monitorujemy, egzaminujemy i tłumaczymy.
 • Naszym klientom oddajemy do dyspozycji systemy i narzędzia do zarządzania projektami językowymi, dzięki którym Twoja firma może sprawniej rozwijać swój biznes.
 • Podstawą naszego sukcesu jest zespół - Lektorzy, Metodycy, Opiekunowie Organizacyjni. Dzięki nim od lat umacniamy naszą pozycję na rynku szkoleń językowych dla firm.

Najlepszą jakość naszych kursów językowych potwierdza:

PAMIĘTAJ

Od 25 lat pracownicy najlepszych firm i instytucji uczą się z nami języków obcych w Polsce i za granicą, korzystają z audytów językowych i tłumaczeń. Dbamy o to, żeby pracownicy uczący się z nami języków obcych jak najwięcej skorzystali z naszych szkoleń. Żeby uczyli się systematycznie, skutecznie i z przyjemnością. Dlatego na kursy językowe w firmach w całej Polsce wysyłamy najlepszych lektorów, którzy mają przygotowanie merytoryczne i dydaktyczne do nauczania języków obcych oraz dobrze znają język biznesu i specyfikę działania firm i korporacji.