Jakie nasze metody i programy

Nasze metody nauczania języków obcych pozostają w ścisłym związku z potrzebami słuchaczy i wyznaczonym celem szkolenia.

Nie mamy jednej metody nauki języka, która będzie dobra dla wszystkich. Najpierw musimy poznać słuchaczy, ich poziom językowy, oczekiwania względem kursu i sposoby nauki języka, które na nich działają. To wszystko, plus nasza wiedza i doświadczenie, pomaga zaproponować metodę nauki języka, która będzie skuteczna.
Elżbieta Kozioł, metodyk języka angielskiego w Lang LTC


Szczegółowe dopasowanie programu nauczania do oczekiwań słuchacza lub grupy oraz monitoring jego realizacji – to zadanie naszego autorskiego narzędzia, z którego mogą skorzystać Słuchacze naszych kursów językowych i działy HR. Dzięki niemu, każdy program ramowy otrzymuje niepowtarzalny kształt, w 100% odpowiadający potrzebom Słuchacza. Zawsze kładziemy główny nacisk na umiejętność skutecznego porozumiewania się w obcym języku.

Przed rozpoczęciem zajęć precyzyjnie sprawdzamy poziom językowy wszystkich uczestników szkolenia. Dzięki temu możemy stworzyć grupy o podobnych umiejętnościach i potrzebach językowych. 

Firmy, z którymi współpracujemy, cenią sobie nasze wsparcie i kompleksową obsługę:

Miło jest dostawać takie maile: "Pani Ewo, dziękuję za błyskawiczną reakcję. Jest pani nieoceniona. Serdecznie dziękuję za pomoc".
Ewa Widłaszewska, specjalista ds. organizacji szkoleń w Lang LTC


Nasi klienci wiedzą, że nasza praca polega na tym, żeby oni mieli jak najmniej na głowie. Dzięki kompleksowej obsłudze kursu językowego od A do Z, nasi partnerzy z działów HR mogą zająć się innymi sprawami. Wiedzą, że trzymamy rękę na pulsie i dopilnujemy najdrobniejszych szczegółów.

"Pani Aneto, dziękuję za wszelkie raporty i dane. Myślałam, że będę siedzieć w pracy do późna, ale dzięki pani mogę już spokojnie jechać na urlop" - gdy dostaję takiego maila, czuję, że moja praca ma sens.
Aneta Głowacka, specjalista ds. organizacji szkoleń w Lang LTC
Jako ekspert w nauczaniu języka poznaliśmy i sprawdziliśmy wiele METOD: od konwencjonalnych do niekonwencjonalnych. Doceniamy znaczenie doboru metody nauczania do celu kursu.
Naszym Słuchaczom zapewniamy:
  • poczucie postępu
  • interakcje między słuchaczami
  • nacisk na używanie języka docelowego
  • klarowną informację zwrotną
  • obowiązkowe multimedia i nowoczesne technologie
  • przygotowanie do praktycznego i skutecznego posługiwania się językiem
  • podejście komunikatywne oraz zastosowanie, w zależności od celów kursu i potrzeb słuchaczy, wybranych elementów z różnych metod nauczania, takich jak:
meetoda

STANDARDOWE
Zakładają systematyczny przyrost wiedzy zgodny z opisem danego poziomu wg. skali CEFR 
przykładowe fragmenty programów:
ZINDYWIDUALIZOWANE
Opracowujemy w oparciu o szczegółowe analizy potrzeb i wytyczne Klienta. Zazwyczaj mają na celu doskonalenie wybranych obszarów i umiejętności.
SPECJALISTYCZNE
Opracowujemy w oparciu o zakres branży, szczegółowe analizy potrzeb i wytyczne Klienta.