Od czerwca 2016 nasz zespół metodyków i lektorów-trenerów ma przyjemność rozwijać się i doskonalić w ramach programu ERASMUS+ (mobilność edukacyjna, mobilność kadry edukacji dorosłych) w zakresie wdrażania technologii informacyjno-komunikacyjnych na lekcjach języków obcych. 

Nowy wymiar kształcenia językowego w LANG LTC

Nasz projekt nosi nazwę: Nowy wymiar kształcenia językowego w LANG LTC i jest oparty na nowoczesnych technologiach, które mają pomóc w dostosowaniu się branży szkoleń językowych do potrzeb rynku pracy.

Nowy wymiar kształcenia językowego odpowiada na nasze potrzeby w zakresie:

 1. Doskonalenia metodyków i nauczycieli w zakresie SKUTECZNEGO i PROFESJONALNEGO wykorzystania i wdrażania technologii na zajęciach języków obcych zgodnie z najnowszymi trendami światowymi i najbardziej zaawansowanymi narzędziami.
 2. Jakościowego rozwoju szkoleń językowych LANG LTC oferowanych dla firm i instytucji z wykorzystaniem potencjału technologii.
 3. Rozwijania nowej jakości kursów językowych dla dorosłych w ramach szkoły językowej w Warszawie (uruchomienie indywidualnych i grupowych kursów online z zastosowaniem TIK).
 4. Potrzeby wykształcenia grupy ekspertów w dziedzinie stosowania technologii w procesie nauczania osób dorosłych, tak by mogli w sposób kaskadowy szkolić dedykowaną grupę nauczycieli z zakresu objętego projektem oraz aby mogli pełnić funkcję liderów w projektach wspierających trenerów w Polsce i poza jej granicami.
 5. W ramach praktycznych części szkoleń chcemy propagować stosowanie najnowszych technologii w celu podniesienia efektywności nauczania.
 6. Poszerzenia oferty zajęć LANG realizowanych w oparciu o technologie, tak aby dać możliwość oferowania kształcenia językowego w formach wirtualnych klas, webinariów, pracy na platformach, wykorzystania forów społecznościowych.
 7. Technologie i nauczanie online pozwolą nam na zerwanie z dysproporcją w szansach na aktywność zawodową lektorów w dużych ośrodkach miejskich i małych miejscowościach.

Spodziewane efekty szkoleń, którymi będziemy się dzielić:

 1. Nabycie specjalistycznych umiejętności w zakresie posługiwania się TIK w specyficznym zakresie działalności dydaktycznej, tj. w nauczaniu języków obcych osób dorosłych: znajomość narzędzi, umiejętność planowania zajęć, dobierania i tworzenie własnych materiałów dydaktycznych, ocena efektywności zajęć, zarządzania własnym warsztatem, zwiększenia mobilności nauczycieli i kursantów.
 2. Stworzenie wytycznych do planowania i przeprowadzania zajęć opartych na użyciu technologii informacyjno-komunikacyjnych.
 3. Opracowanie programów nauczania dla kursów prowadzonych w formule online.
 4. Edukacja lektorów prowadzących zajęcia dla pracowników firm i instytucji – klientów LANG LTC w zakresie włączania technologii TIK do zajęć językowych lub całkowitego opierania formuły zajęć na nośnikach technologii informacyjno-komunikacyjnych.
 5. Monitoring pracy lektorów LANG LTC w zakresie pracy w oparciu o technologie informacyjno-komunikacyjne.
 6. Współpraca z instytucjami partnerskimi w kraju i na świecie w celu wymiany doświadczeń w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji językowej.
Projekt ERASMUS + to dwuletni okres kształcenia się, wypracowywania nowych rozwiązań i dzielenia się. To nowy początek, który daje nam możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia partnerów zagranicznych i wdrażania ich u nas.

JEŚLI CHCESZ SKORZYSTAĆ Z NASZEJ WIEDZY I DOŚWIADCZENIA i ZOSTAĆ NASZYM PARTNEREM:


 Napisz do nas

Spotkaj nas na naszym  

Korzystaj z naszych POMYSŁÓW NA LEKCJE
 

Znajdż nas na  


Lang LTC to szkoła językowa w Warszawie, szkolenia językowe dla firm w całej Polsce, tłumaczenia, audyty językowe, egzaminy Cambridge English, kursy językowe za granicą i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

Języków obcych uczymy od 25 lat. Nasze kursy językowe wybierają osoby, które chcą się nauczyć języka, a nie tylko uczestniczyć w kursie językowym. Jesteśmy szkołą językową, która nieustannie się rozwija, uczestniczy w budowaniu standardów i kompleksowej obsłudze projektów językowych. 

Uczymy języków obcych w naszej szkole językowej w Warszawie, ale też prowadzimy szkolenia językowe dla firm w całej Polsce. Realizujemy wiele projektów związanych z nauką języka. Część naszej oferty językowej dla firm stanowią tłumaczenia, audyty językowe. Naszą pasją jest metodyka nauczania języków obcych. Mamy nawet własny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, w którym kształcimy anglistów i nauczycieli innych języków.

Według nas nauka języka obcego powinna być kompleksowa i skuteczna, dlatego oferujemy także możliwość szlifowania języka na kursach językowych za granicą oraz weryfikację poziomu językowego przy pomocy egzaminów Cambridge English. Co roku coraz więcej osób zdaje w naszym centrum egzaminacyjnym egzaminy FCE, CAE, CPE i in.
 
Przeczytaj "Co nas wyróżnia".

Zapraszamy również do innych podstron Spacer po szkoleZnak jakościGaleriaZespółPartnerzyOpinie klientówPraca.

Szkoła językowa w Warszawie

Jeśli chcesz uczyć się angielskiego w Warszawie, nasza szkoła językowa to przyjazne miejsce, które czeka na Ciebie. Proponujemy Ci naukę angielskiego w małych grupach. Zapraszamy na kursy przygotowujące do egzaminów FCE, CAE i CPE. Jeśli chcesz uczyć się języka na kursie indywidualnym, nauczymy cię angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego i każdego innego języka obcego, o którym zamarzysz. 
przeczytaj więcej

Szkolenia językowe dla firm

Uczymy w firmach angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i wielu innych języków obcych. Na naszych kursach językowych w Warszawie i w całej Polsce uczą się ministrowie, prezesi, dyrektorzy i pracownicy najlepszych polskich i zagranicznych firm i instytucji. Oferujemy też audyty językowe, tłumaczenia, egzaminy Cambridge, kursy językowe za granicą, kursy językowe online na platformach i z lektorem oraz szkolenia blended learning.
przeczytaj więcej

Egzaminy FCE, CAE, CPE

Zdaj z nami FCE (First), CAE (Advanced), CPE (Proficiency) oraz inne egzaminy Cambridge English, m.in.: BEC, KET (Key), PET (Preliminary), YLE. Organizujemy sesje egzaminów Cambridge przez cały rok. W naszym centrum egzaminacyjnym możesz zdawać egzamin Cambridge w wersji komputerowej lub papierowej.
przeczytaj więcej

Kursy Językowe za granicą

Z nami możesz uczyć się angielskiego w Anglii, Irlandii, na Malcie, w Kanadzie i USA. Organizujemy też zagraniczne wyjazdy językowe do Hiszpanii, Francji, Niemiec i wielu innych krajów na całym świecie. Oferujemy zagraniczne kursy językowe dla dorosłych i dla dzieci. Organizujemy obozy językowe za granicą oraz zielone szkoły, podczas których dzieci i młodzież uczą się języka i, odpoczywają. 
przeczytaj więcej


PROWADZIMY STAŁĄ REKRUTACJĘ:

lektorów języków obcych
egzaminatorów Cambridge Assesment i IELTS
specjalistów ds. egzaminów Cambridge English QualificationsSTANOWISKO LEKTORARelacja 2

ONLINE TO WOLNOŚĆ. Dołącz do zespołu ponad 700 lektorów Lang LTC. Rekrutujemy w całym kraju,  gdyż prowadzimy kursy językowe ONLINE I STACJONARNE w:
- firmach i instytucjach na terenie całej Polski 
- dla osób indywidualnych i biznesu
- w naszej kameralnej szkole językowej w centrum Warszawy, przy ul. Sędziowskiej 5

OTWARTY PROGRAM REKRUTACYJNY 2020/2021
OZNACZA DLA CIEBIE:

 • otwarte biuro w Warszawie, na ul. Sędziowskiej 5
 • pracę w rzetelnej, dobrze zorganizowanej, stabilnej i innowacyjnej szkole
 • elastyczne godziny pracy
 • dzięki zdalnemu nauczaniu, mozliwość pracy w prestIżownych korporacjach niezależnie od Twojej lokalizacji
 • duży wybór miejsc kursów firmowych stacjonarnie
 • regularne, bezpłatne szkolenia online dla lektorów Lang LTC w ramach programu standaryzacji "Profesjonalne lekcje B2B"
 • metodyczne webinaria połączone z forum dyskusyjnym - Q&A metodycy vs lektorzy
 • wygodną, w 100% eletroniczną sprawozdawczość 

TYLKO W NASZEJ SZKOLE JĘZYKOWEJ

Każdego dnia:
 • 4 metodyków języków obcych jest z Tobą w stałym kontakcie i wspiera Cię dydaktycznie
 • 5 project managerów opiekuje się logistyką Twoich kursów językowych
 • Masz dostęp do 5000 pozycji naszej mediateki, elektronicznych prenumerat i platformy z nowoczesnymi materiałami do nauczania języków obcych
 • Zapewniamy Ci rozwój metodyczny w ramach bezpłatnych warsztatów i szkoleń - szkolimy z nauczania na różnych platformach edukacyjnych.
 • Gwarantujemy Ci zniżki w warsztatach i szkoleniach naszego OŚRODKA DOSKONALENIA NAUCZYCIELI i Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English
 • Możesz także zostać Inwigilatorem i / lub Egzaminatorem w CENTRUM EGZAMINACYJNYM CAMBRIDGE ASSESSMENT ENGLISH oraz egzaminatorem testu IELTS
 • Zasady i warunki współpracy są w pełni transparentne
 • Warto nas mieć w życiorysie Na życzenie wystawiamy referencje współpracy. 

APLIKUJ NA STANOWISKO LEKTORA - PRZEŚLIJ CV // rekrutacja@lang.com.pl


STANOWISKO
SPECJALISTA DS. EGZAMINÓW CAMBRIDGE

OFERTA PRACY DODATKOWEJ, ELASTYCZNEJ, W WYGODNYM WYMIARZE CZASOWYM

you x ventures fznQW kn5VU unsplash
Platynowe Centrum Egzaminacyjne Cambridge Assessment English PL090 Lang LTC
z siedzibą Warszawie przy ul. Sędziowskiej 5 / okolice Wawelskiej róg Al. Niepodległości
Zatrudni wspópracowników w charakterze SPECJALISTY DS. EGZAMINÓW Cambridge English Qualifications.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

       przygotowanie sesji egzaminacyjnych - przygotowanie sal, sprzętu, itp. u klienta (w szkołach partnerskich) lub w siedzibie Lang LTC przy ul. Sędziowskiej 5
       przeprowadzenie sesji egzaminacyjnej zgodnie z regulaminem Cambridge English Assessment oraz Lang LTC
       przekazywanie kandydatom instrukcji egzaminacyjnych podczas trwania testu
       dbanie o sprawny, przyjazny dla klienta i zgodny z zasadami fair play przebieg egzaminu
       dbanie o dokumentację i materiały egzaminacyjne
       spakowanie dokumentacji i materiałów po egzaminie, uporządkowanie sal i dostarczenie dokumentacji do Centrum Egzaminacyjnego Lang LTC

TO JEST PRACA DLA OSOBY

·         mówiącej po angielsku w stopniu średniozaawansowanym
·         skrupulatnej i uporządkowanej – by przestrzegać procedur Cambridge Assessment
·         komunikatywnej, uśmiechniętej, cierpliwej i życzliwej wobec kandydatów przystępujących do międzynarodowego egzaminu językowego. Nasi kandydaci to wszystkie grupy wiekowe, bo wszyscy się uczą angielskiego: dzieci, młodzież licealna, studenci i profesjonaliści.
·         szukającej pracy elastycznej, dodatkowej, z ustalanym grafikiem. W sam raz dla mam powoli wracających na rynek pracy po urlopie macierzyńskim, studentów, uczniów, emerytów.

WARUNKI PRACY
CEQ Exam Centre
·         egzaminy przeprowadzamy 7 dni w tygodniu – możliwość wybrania terminów
·         1 sesja egzaminacyjna trwa od 5 do 6 godzin w pasmach porannych i/lub popołudniowych
·         wynagrodzenie 20 PLN brutto / 1 godz. Wynagrodzenie za 1 sesję egzaminacyjną wynosi 100 PLN
·         umowa do uzgodnienia - zlecenie lub B2B
·         gwarantujemy bezpłatne szkolenie zakończone certyfikatem oraz wdrożenie w obowiązki
·         lokalizacja: Warszawa, ul. Sędziowska 5 lub we wskazanej placówce szkolnej.

ABY APLIKOWAĆ NA STANOWISKO SPECJALISTY DS. EGZAMINÓW, WYPEŁNIJ FORMULARZ REKRUTACYJNY Więcej można się o nas dowiedzieć na
www.egzaminy-cambridge.pl oraz www.lang.com.pl
Czekamy na Ciebie J

pasek na www w treści 960 160 4

ZALETY PRACY LEKTORA DLA BIZNESU

 • Prowadzisz zajęcia językowe w firmach dużych i małych oraz instytucjach państwowych
 • Masz dowolność formy zatrudnienia
 • Jesteś niezależny – utrzymujesz status freelancera
 • Tyle zarabiasz – ile pracujesz. Gwarantujemy terminowe wynagrodzenie 
 • Masz elastyczny czas pracy – układasz swój grafik w dogodny dla Ciebie sposób, możesz łączyć zajęcia w firmach z zajęciami na uczelni lub pracą na etacie
 • Wybierasz lokalizację – Ty decydujesz u którego klienta prowadzisz zajęcia
 • Możesz uczyć online na dedykowanej platformie edukacyjnej (przeszkolimy Cię!)
 • Uczysz ciekawych ludzi. Ekspertów w swojej dziedzinie
 • Rozwijasz kompetencje zawodowe pracowników i jednocześnie poznajesz kulturę korporacyjną

KOGO SZUKAMY

 • Lektorów, magistra filologii lub lingwistyki stosowanej
 • Nauczycieli angielskiego i innych języków obcych
 • Studentów studiów językowych, ze stopniem licencjata
 • Absolwentów innych wydziałów z doskonałą znajomością języka obcego – w naszym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli masz możliwość zdobycia międzynarodowych kwalifikacji do nauczania języka angielskiego // SPRAWDŹ CELTA / DELTA
 • Jeśli chcesz pracować jako lektor, znasz angielski minimum na poziomie C1, a brakuje Ci doświadczenia w nauczaniu, zapytaj nas o program THE NEW YOU i rozpocznij pracę! //  SPRAWDŹ PROGRAM THE NEW YOU
prześlij CV // rekrutacja@lang.com.pl


W LANG LTC CENIMY

 

TWOJE
KOMPETENCJE LEKTORSKIE
TWOJE
UMIEJĘTNOŚCI MIĘKKIE
TWOJE
ZAANGAŻOWANIE
- wykształcenie odpowiadające wymogom Stowarzyszenia Na Rzecz Jakości W Nauczaniu Języków Obcych  PASE - dbałość o wizerunek własny i szkoły - dyspozycyjność
- elastyczność w kształtowaniu grafiku zajęć
- doświadczenie w nauczaniu in-company - otwartość na ludzi
- komunikatywność

- punktualność
- solidność
- terminowość
- doświadczenie w nauczaniu na poziomach od A1 do C2

- umiejętność nawiązywania relacji z uczniem
- odpowiedzialność za  jego postępy
- chęć rozwijania współpracy z Lang w innych obszarach, np.
- egzaminator Cambridge
- prowadzenie audytów językowych
- specjalizacje językowe
- doświadczenie w prowadzeniu warsztatów językowych
- samodzielność
- życzliwość

- udział w dodatkowych szkoleniach, konferencjach, warsztatach etc

- dodatkowe niefilologiczne wykształcenie i / lub dodatkowe kwalifikacje zawodowe - chęć rozwoju zawodowego 

prześlij CV // rekrutacja@lang.com.pl

 

pasek na www w treści 960 160 2


OPINIE LEKTORÓW O PRACY W LANG LTC

Poniższe opinie pochodzą z ankiet satysfakcji ze współpracy, które regularnie przeprowadzamy wśród lektorów LANG LTC

 • Jesteście najlepszą szkołą językową, z jaką udało mi się współpracować. Naprawdę smiley smile Wszystkim to powtarzam.
 • Dziękuję za cenne rady, wsparcie przy kursach językowych i miłe słowa. Współpraca z Wami to czysta przyjemność :)
 • LANG działa bardzo profesjonalnie. Jestem zadowolony ze współpracy z metodykiem i specjalistką obsugującą szkolenia językowe w firmach.
 • Wypożyczenia dla lektorów działają bardzo sprawnie, skutecznie, jest szybka odpowiedź na maile, wyjaśniane są wątpliwości, sekretariat szkoły językowej pomaga jak może.
 • Fajnie, że Zespół dostosowuje szkolenia do zgłaszanych potrzeb lektorów.
 • Bardzo sobie cenię pomoc, która dostaję od działu metodycznego. Gratuluję profesjonalizmu. To zobowiązuje do osiągania jeszcze lepszych wyników w nauczaniu języków obcych.
 • Duże wsparcie i pomoc, również w sprawach administracyjnych związanych z prowadzenien kursów językowych w firmach.
 • Szkoła językowa Lang na Niepodległości to miejsce, w którym lubię być.


CO MOTYWUJE LEKTORÓW LANG LTC?

 • Ciekawość - lubię odkrywać to, czego wcześniej nie wiedziałam; pasja, lubię stawiać czoła wyzwaniom, udowadniam sobie, że rzeczy niemożliwe dzięki wytężonej i konsekwentnej pracy stają się możliwe
 • Jasno sprecyzowane cele i pozytywnie zakręceni ludzie wokół!
 • Mila atmosfera w firmach, w których prowadzę kursy językowe i w Lang, wzajemne zrozumienie
 • Satysfakcja z pracy, przywiązanie do firmy, poczucie bezpieczeństwa i komfortu jakie zapewnia mi stabilna współpraca z Langiem.
 • Zaangażowanie ucznia na kursie językowym, wsparcie metodyczne udzielane na czas oraz wynagrodzenie odpowiednie do posiadanego doświadczenia w nauczaniu języków obcych
 

pasek na www w treści 960 160 4


ZOSTAŃ LEKTOREM LANG LTC 


Wszelkich dodatkowych informacji udzieli Ci:
przemiła i kompetentna 
Izabela Kosiec
t: (22) 825 16 48 lub 510 151 434
ul. Sędziowska 5
02-081 Warszawa


Jeśli już wszystko o nas wiesz i chcesz dołączyć do Lang LTC :)
WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


lub też
WYŚLIJ CV

facebook blok
DLA PRZYJACIÓŁ LANG LTC


linkedin Lang LTCPRACA W LANG LTC
nie tylko dla lektorów

 PAMIĘTAJ

Kursy językowe w firmach

Prowadzimy szkolenia językowe dla firm w całym kraju. Poszukujemy lektorów, którzy poprowadzą kursy językowe z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego oraz innych języków obcych u naszych klientów - firm i instytucji w całej Polsce.. 

Angielski Warszawa - szkoła językowa

W naszej szkole językowej w Warszawie prowadzimy kursy z języka angielskiego (grupowe i indywidualne) oraz indywidualne zajęcia z niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego i innych języków obcych. Jako centrum egzaminacyjne Cambridge English specjalizujemy się w kursach egzaminacych przygotowujących do egzaminów FCE, CAE, CPE. 

 Proponujemy dobrym lektorom 

 • Prowadzenie kursów językowych w firmach w całej Polsce
 • Prowadzenie kursów języka angielskiego i innych języków obcych w naszej szkole językowej w centrum Warszawy
 • Rozwój i wiele ciekawych form współpracy w naszym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli oraz Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English
 
Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej szkole językowej w Warszawie. Zobacz gdzie odbywają się nasze kursy językowe i egzaminy Cambridge Assessment English: B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency, Linguaskill i inne.