Test IELTS

IELTS OfficialTestCentre logo

LANG LTC jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym IELTS IDP

Zdaj test IELTS w Lang LTC, w samym centrum Warszawy. Szybko i wygodnie.
Naszym klientom oferujemy sesje w soboty i czwartki, a zarejestrować się możesz do trzech dni przed terminem testu!

ZAREJESTRUJ SIĘ NA TEST NA IELTSPOLSKA.PL 


Jesteśmy pierwszym w Polsce  centrum egzaminacyjnym, gdzie możesz przystąpić do testu w wersji papierowej [Paper Based - PB] lub komputerowej [Computer Delivered - CD]. 
Wersja komputerowa ma te zalety, że jeszcze szybciej otrzymujesz wynik testu - w ciągu 5-7 dni od sesji.
Zdając test IELTS w naszym centrum egzaminacyjnym możesz spodziewać się:
  • szybkiej i skutecznej komunikacji z nami,  napisz: ielts@lang.com.pl | zadzwoń: (22) 243 04 56, 9:00-17:00 | www.ieltspolska.pl
  • wsparcia przed, w trakcie i po teście -  mamy dla Ciebie bezpłatny kurs przygotowujący do testu IELTS, dzięki któremu wyćwiczysz wybraną sprawność
  • kameralnej atmosfery sesji oraz małej grupy, w niewielkich klimatyzowanych salach - sesje prowadzimy w naszej siedzibie w Centrum Warszawy to jest w Al. Niepodległości 217 lok 8. 

PRZYGOTUJ SIĘ DO TESTU

Jeśli potrzebujesz przygotowania lub gruntownej powtórki przed testem, zapraszamy na kurs egzaminacyjny IELTS:
CHCESZ WIEDZIEĆ JESZCZE WIĘCEJ?
Skorzystaj z materiałów szkoleniowych i informacyjnych, by lepiej poznać IELTS i techniki jego zdawania: IELTS PROGRESS CHECK oraz  IELTS FAMILIARISATION TEST

Sprawdź czy jesteś gotowy do IELTS?

Zrób IELTS PROGRESS CHECK, który pokazuje na jakim etapie nauki jesteś i nad jakimi obszarami musisz popracować.
Otrzymasz szacowany wynik w skali IELTS + wskazówki do dalszego rozwoju + tipy jak to zrobić.
Cena 155 PLN. Dla klientów grupowych mamy specjalne zniżki. W tej sprawie skontaktuj się z ielts@lang.com.pl jaką formę testu wybrać: papierową czy komputerową?

Dowiedz się jakie są zalety testu IELTS COMPUTER DELIVERED (CD)
Poniższy materiał pokazuje krok po kroku jak przebiega test komputerowy, jak nawigować i wykonywać poszczególne zadania.
Nie dostarcza wyniku lecz dokładnie oprowadza po aplikacji: bezpłatnie poćwicz wykonywanie różnych czynności, które Cię czekają podczas prawdziwego testu.
Kliknij tu: POZNAJ IELTS FAMILIARISATION TEST
ulotka ieltspolska.pl

Co to jest IELTS?

Skrót IELTS oznacza International English Language Testing System.
Jest to test sprawdzający znajomość języka angielskiego i jest wymagany na studia lub do pracy, a także jako ocena postępów w toku nauki.

IELTS został stworzony został przez trzy instytucje: British Council, University of Cambridge ESOL Examinations oraz IDP Australia.
IELTS jest uznawany przez największe uczelnie, firmy oraz instytucje zawodowe na świecie oraz niemal wszystkie uczelnie wyższe w Wielkiej Brytanii, a także wiele szkół w Australii, Kanadzie, Nowej Zelandii, Republice Południowej Afryki, Irlandii, Francji, Niemczech, Włoszech, Belgii, Chinach, Korei, Hongkongu, Holandii i wielu innych krajach. IELTS jest również wymagany przy emigracji do Australii, Kanady lub Nowej Zelandii.

Co wybrać IELTS Academic czy IELTS General Training?

Dostępne są dwa formaty egzaminu IELTS: Academic i General Training. Wybór formatu uzależniony jest od wymagań instytucji, na potrzeby której zdawany jest egzamin.
IELTS Academic przeznaczony jest dla osób planujących studia w języku angielskim, natomiast IELTS General Training jest odpowiedni dla osób pragnących zdobyć doświadczenie zawodowe lub odbyć staż w krajach anglojęzycznych oraz dla osób imigrujących do Australii, Kanady i Nowej Zelandii.

Budowa testu IELTS

Test IELTS składa się z czterech części:
  • Słuchanie
  • Mówienie
  • Czytanie
  • Pisanie
Bez względu na to czy wybierzesz IELTS Academic czy IELTS General Training, zdajesz takie same części Słuchanie i Mówienie. Rozróżnienie według formuły testu dotyczy natomiast części Czytanie i Pisanie. Części pisemne egzaminu trwają około 3 godzin (bez przerw). Część ustna egzaminu może odbyć się tego samego dnia lub na 7 dni przed albo po części pisemnej. 

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI, SPRAWDŹ TUTAJ