Indywidualne kursy językowe


Kursy najbardziej dopasowane.
Wiemy, że jesteś bardzo zajęty, dlatego wspólnie decydujemy o terminach, częstotliwości i programie Twojego kursu językowego. Wystarczy, że wybierzesz jeden z gotowych pakietów godzinowych zajęć indywidualnych i powiesz nam w jakich sytuacjach potrzebujesz języka.

AKTUALNIE, ŻE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA,
PROWADZIMY KURSY INDYWIDUALNE WYŁĄCZNIE ONLINE.

JAKIE SĄ OPCJE?
JAK SIĘ ZAPISAĆ?


lub napisz do metodyka by umówić się na bezpłatną rozmowę kursy@lang.com.pl


Oferta online jest równoległa do stacjonarnej, dostępne są w niej:

KURSY ANGIELSKIEGO GRUPOWE ONLINE

ANGIELSKI OGÓLNOROZWOJOWY / poziomy A2 / B1 / B2 / C1 / C1+

KURSY ANGIELSKIEGO INDYWIDUALNE ONLINE

IELTS EXAM EXPRESS 
FCE / CAE / CPE EXPRESS 

ANGIELSKI OGÓLNOROZWOJOWY / poziom indywidualny
ANGIELSKI TEMATYCZNY
ANGIELSKI BIZNESOWY
ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY
ANGIELSKI KONWERSACYJNY

 Kopia STOPKA MAIL 08.2019 12

Jaki jest Twój cel?

 • Gruntownie przygotujesz się do egzaminów Cambridge English Qualifications - B2 Fisrt (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE) lub do testu IELTS, gdyż nasi lektorzy pracują na sprawdzonych programach przedegzaminacyjnych. Po kursie, przy rejestracji na egzamin w naszym Centrum Egzaminacyjnym otrzymasz 10% zniżki.
 • Możesz także rozwijać się językowo wyłącznie dla własnej satysfakcji na zajęciach konwersacyjnych. 
  Jeśli szukasz kursu przygotowanego na miarę Twoich celów językowych i tempa nauki - zapraszamy do kontaktu kursy@lang.com.pl 

  Metodyk we współpracy z Tobą stworzy indywidualny program kursu językowego, nakreśli ścieżkę rozwoju i będzie monitorował postępy - Twoje lub Twojego dziecka. Lektor zaś poświęci Ci 100% swojego czasu i uwagi.
 • Sprawdź nasze pakiety godzinowe - mają wygodny wymiar, optymalnie przekładają się na postępy językowe i są atrakcyjne cenowo.

Kursy egzaminacyjne

Jesteśmy Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English. Specjalizacją naszej szkoły językowej jest kompleksowe przygotowanie do następujących egzaminów językowych:

Certyfikaty Cambridge English - język angielski ogólny
 • język angielski ogólny (Key A2, Preliminary B1, First B2, Advanced C1, Proficency C2)
 • język angielski specjalistyczny:
  • Business English (BEC Preliminary B1, BEC Vantage B2, BEC Higher C1)
  • Legal English (ILEC B2, ILEC C1)
  • Financial English (ICFE B2, ICFE C1)
Test IELTS


Indywidualne językowe kursy egzaminacyjne
dla szkoły podstawowej i liceum

Specjalizujemy się w przygotowaniu do egzaminów językowych dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzieży z gimnazjum i liceum.

Język angielski:
 • szkoła podstawowa - język angielski; egzaminy Cambridge Assessment English: Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools (YLE Starters, YLE Movers, YLE Flyers)
 • liceum - matura z języka angielskiego - poziom podstawowy i rozszerzony; egzaminy Cambridge English: B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools, C1 Advanced (PET, FCE, CAE)
Języki francuski, hiszpański i niemiecki:
 • liceum - matura z języka obcego - poziom podstawowy i rozszerzony
Sprawdż także rewelacyjne kursy online dla młodzieży licealnej prowadzone na żywo przez wykładowców Eton College - EtonX


KOREPETYCJE Z JĘZYKA - DZIECI I MŁODZIEŻ

Celem korepetycji z języka obcego w Lang LTC jest szlifowanie języka w odniesieniu do programu nauczania w szkole oraz rozwój językowy uczniów. Indywidualne zajęcia językowe pomogą Twojemu dziecku poprawić oceny i wyjść poza szkolny program nauczania. Korepetycje z języka obcego w naszej szkole objęte są opieką metodyka, a postępy uczniów są regularnie monitorowane i omawiane z nauczycielem/uczniem i rodzicami. Wybierając korepetycje w naszej szkole językowej, masz pewność wysokiej jakości zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanego nauczyciela, postępów dziecka i informacji zwrotnej na temat jego postępów językowych.


Zapisy

Na wstępie oferujemy GRATIS konsultację z metodykiem. Dzięki niej Ty uzyskasz precyzyjną ocenę swojego poziomu zaawansowania w posługiwaniu się językiem obcym na piśmie i w konwersacji a my poznamy Twoje potrzeby językowe. Dzięki temu zaproponujemy Ci kurs językowy, na którym tempo, charakter i program nauczania będą optymalnie dostosowane do Twoich potrzeb.

 • Krok 1: Zgłoś się poprzez czater dostępny w prawym dolnym rogu ekranu. Skontaktujemy się z Tobą, udostępnimy test językowy online i ustalimy termin spotkania z metodykiem.
 • Krok 2: Wykonaj test poziomujący online. Określimy Twój poziom zaawansowania językowego.
 • Krok 3: Spotkaj się z naszym metodykiem


Na podstawie krótkiej rozmowy, uzupełnimy ocenę poziomu zaawansowania językowego informacjami o Twojej biegłości w konwersacji, poznamy bliżej Twoje potrzeby i indywidualny styl nauki, aby zaproponować optymalny program Twojego kursu językowego.


W ofercie kursy językowe: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski i inne języki na życzenie klienta. 
Proponujemy kursy językowe o profilu ogólnym, biznesowym i specjalistycznym oraz kursy egzaminacyjne FCE, CAE, CPE.

Nasi Słuchacze o nas:
"Miła atmosfera, dobra organizacja, dobra cena, dobre warunki,
bardzo dobra obsługa :)"

"Szkoła przyjazna słuchaczowi, dobry poziom prowadzenie zajęć, dobra lokalizacja"
"Dobre zajęcia w dobrej cenie."