Bezpłatny kurs angielskiegoZadam Ci dwa pytania. Na pierwsze odpowiesz błyskawicznie, nad drugim zaczniesz się zastanawiać. To zaczynajmy:
- Czy można uczyć się angielskiego za darmo?
Jasne - odpowiesz, jest mnóstwo sprawdzonych metod na naukę słówek, ćwiczenie rozumienia ze słuchu, czy pisania po angielsku. Możesz to robić sam, w domu, przed telewizorem, komputerem lub nad książką. Tak, to dobra odpowiedż. Czas na trudniejsze pytanie:
- Czy można uczyć się angielskiego za darmo w dobrej szkole językowej w centrum Warszawy?
- Trudno uwierzyć, ale to możliwe. Można uczyć się angielskiego bezpłatnie z najlepszymi lektorami polskimi i Native Speakers...

Bezpłatna nauka angielskiego 
SPRAWDŹ BEZPŁATNY ANGIELSKI - WAKACJE 2018

 

Bezpłatne lekcje angielskiego w sierpniu

Szkoła językowa LANG LTC zaprasza na bezpłatne zajęcia z języka angielskiego w sierpniu 2018. Lekcje prowadzone są  przez wykwalifikowanych nauczycieli, zdobywających międzynarodowe uprawnienia do nauczania angielskiego w ramach kursu metodycznego CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages). 

Bezpłatne zajęcia z angielskiego odbywają się:

  • 30 lipca - 24 sierpnia
Na bezpłatny kurs językowy można zapisać się na 2 tygodnie, ale można nawet na 4 x 2 tygodnie (dokładne daty w formularzu rejestracyjnym). Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach: 10.30-12.55. Do wyboru są 2 poziomy kursu z angielskiego: A2+ i B2. Bezpłatne lekcje z angielskiego prowadzone są w siedzibie szkoły językowej Lang LTC w Warszawie przy Al.Niepodległości 217 lok. 8.

Jak się zapisać na bezpłatny kurs angielskiego

1. Wypełnij formularz, wybierz wstępnie poziom i termin(y) kursu, w których chcesz uczestniczyć.
2. Prześlemy Ci mail z testem poziomującym.
3. Po wypełnieniu testu skontaktujemy się z Tobą informując o poziomie grupy i rezerwacji miejsca.
4. Wtedy poprosimy Cię o wpłatę 250zł kaucji, którą zwrócimy po zakończeniu kursu. Zwrot kaucji otrzymują wszystkie osoby, które uczestniczyły w co najmniej 80% zajęć.

Na bezpłatne zajęcia z angielskiego w ramach kursu CELTA obowiązuje limit miejsc. Dzięki kaucji zwrotnej łatwiej nam zapisać osoby, które faktycznie chcą uczyć się  języka. Dzięki temu nie zajmujemy miejsc cennych dla innych:-)

Bezpłatne lekcje angielskiego w ramach kursu CELTA organizujemy regularnie. Jeśli w tej chwili nie ma miejsca na bezpłatnych lekcjach angielskiego, śledź nas na fb. Jeśli będziemy uruchamiać nowe bezpłatne kursy angielskiego, informacje znajdziesz na FB Lang LTC: