Kurs egzaminacyjny IELTS

Centrum Egzaminacyjne Lang LTC jest od 2019 roku  partnerem IDP Education, jednego z  właścicieli i twórców testu IELTS. ​Od 2009 roku prowadzimy Centrum Cambridge Assessment English i jesteśmy dumni z możliwości zaoferowania w Polsce testów IELTS z naszym nowym partnerem IDP Education.
  • Tylko w ubiegłym roku do testu IELTS podeszło ponad 3 miliony osób, a egzamin ten należy do egzaminów wysokiej rangi,  uznawanych w celach edukacyjnych, migracyjnych i zawodowych.
  • Test IELTS należy do: IDP IELTS Australia, the British Council and Cambridge Assessment English.
  • Od maja 2019 roku nasze Centrum Egzaminacyjne Lang LTC zostało partnerem IDP Education i ma w swojej ofercie egzamin IELTS. IDP Education jest jednym z właścicieli i twórców testów IELTS.
  • Ta współpraca poza możliwością oferowania sesji egzaminacyjnych IELTS w naszej siedzibie w centrum Warszawy, daje nam ekspercką wiedzę oraz materiały do skutecznego przygotowywania kandydatów do IELTS.
Nasi metodycy i lektorzy to osoby na co dzień testujący na egzaminach, tak więc fachowo potrafią doradzić jak najlepiej się przygotować do zdania testu IELTS.

jakie mamy kursy ielts

·         WAKACYNY KURS GRUPOWY IELTS EXPRESS więcej informacji tutaj
·         INDYWIDAULNY KURS Z LEKTOREM ONLINE więcej informacji tutaj
·         INDYWIDUALNY KURS Z LEKTOREM FACE TO FACE (w naszej siedzibie na Al. Niepodległości 217) więcej informacji tutaj
 
Chciałabyś dowiedzieć się czy jesteś już gotowy na IELTS?
Umów się z naszym metodykiem na bezpłatną rozmowę . Chętnie Ci doradzimy: kursy@lang.com.pl | tel. (+48) (22) 252 49 18
Odwiedź nas na 
ieltspolska.pl 
Zarejestruj się na test, a automatycznie otrzymasz dodatkowy, bezpłatny dostęp do kursu online IDP - IELTS MASTER

book your IELTS nowbook_your_ielts.png